Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $158K |
| Maç Günü Geliri | $450K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $28K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $431K |
| Personel Maaşları | $58K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Sep 2031 |
$16.3M |
$994K |
$15.3M |
$196.5M |
| Aug 2031 |
$5.0M |
$1.0M |
$4.0M |
$181.2M |
| Jul 2031 |
$873K |
$622K |
$251K |
$177.3M |
| Jun 2031 |
$639K |
$626K |
$13K |
$177.0M |
| May 2031 |
$642K |
$626K |
$16K |
$177.0M |
| Apr 2031 |
$3.8M |
$626K |
$3.2M |
$177.0M |
| Mar 2031 |
$3.8M |
$626K |
$3.2M |
$173.8M |
| Feb 2031 |
$1.1M |
$4.1M |
$-3.0M |
$170.6M |
| Jan 2031 |
$14.4M |
$609K |
$13.8M |
$173.5M |
| Dec 2030 |
$7.0M |
$612K |
$6.4M |
$159.7M |
| Nov 2030 |
$9.8M |
$612K |
$9.2M |
$153.3M |
| Oct 2030 |
$6.6M |
$612K |
$6.0M |
$144.1M |