| TV Geliri | $7.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $1.4M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $56K |
| Oyuncu Maaşları | $897K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $752K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $10.2M | $1.7M | $8.6M | $37.8M |
| Dec 2027 | $6.5M | $1.7M | $4.8M | $29.3M |
| Nov 2027 | $6.5M | $1.7M | $4.8M | $24.5M |
| Oct 2027 | $5.9M | $1.6M | $4.3M | $19.6M |
| Sep 2027 | $7.9M | $1.6M | $6.3M | $15.3M |
| Aug 2027 | $4.4M | $1.6M | $2.8M | $9.1M |
| Jul 2027 | $4.3M | $1.6M | $2.6M | $6.3M |
| Jun 2027 | $1.9M | $1.2M | $637K | $3.7M |
| May 2027 | $2.1M | $1.2M | $932K | $3.0M |
| Apr 2027 | $677K | $1.1M | $-425K | $2.1M |
| Mar 2027 | $596K | $1.1M | $-489K | $2.5M |
| Feb 2027 | $474K | $1.2M | $-761K | $3.0M |