Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $159K |
| Maç Günü Geliri | $511K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $27K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $507K |
| Personel Maaşları | $79K |
| Tesis Bakımı | $145K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$1.3M |
$1.2M |
$171K |
$24.5M |
| Jul 2027 |
$1.4M |
$1.1M |
$281K |
$24.3M |
| Jun 2027 |
$11.0M |
$1.2M |
$9.8M |
$24.1M |
| May 2027 |
$696K |
$1.2M |
$-539K |
$14.3M |
| Apr 2027 |
$695K |
$1.2M |
$-540K |
$14.8M |
| Mar 2027 |
$694K |
$1.3M |
$-591K |
$15.4M |
| Feb 2027 |
$2.4M |
$1.6M |
$735K |
$15.9M |
| Jan 2027 |
$989K |
$1.1M |
$-75K |
$15.2M |
| Dec 2026 |
$693K |
$1.1M |
$-371K |
$15.3M |
| Nov 2026 |
$694K |
$1.1M |
$-369K |
$15.7M |
| Oct 2026 |
$1.1M |
$1.2M |
$-128K |
$16.0M |
| Sep 2026 |
$4.5M |
$1.1M |
$3.4M |
$16.1M |