| TV Geliri | $9.8M |
| Maç Günü Geliri | $1.2M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $127K |
| Ödül Parası | $3.3M |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $73K |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $15.4M | $1.3M | $14.1M | $54.5M |
| Dec 2026 | $2.0M | $1.3M | $645K | $40.5M |
| Nov 2026 | $2.0M | $1.3M | $646K | $39.8M |
| Oct 2026 | $2.0M | $1.6M | $358K | $39.2M |
| Sep 2026 | $21.2M | $1.4M | $19.8M | $38.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |