Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $748K |
| Maç Günü Geliri | $948K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $127K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $870K |
| Personel Maaşları | $83K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2032 |
$1.8M |
$1.1M |
$715K |
$339.4M |
| Mar 2032 |
$2.0M |
$1.1M |
$845K |
$338.6M |
| Feb 2032 |
$1.9M |
$28.9M |
$-27.0M |
$337.8M |
| Jan 2032 |
$16.5M |
$673K |
$15.8M |
$364.8M |
| Dec 2031 |
$3.2M |
$729K |
$2.5M |
$348.9M |
| Nov 2031 |
$3.2M |
$729K |
$2.5M |
$346.5M |
| Oct 2031 |
$21.1M |
$766K |
$20.3M |
$344.0M |
| Sep 2031 |
$5.0M |
$774K |
$4.2M |
$323.6M |
| Aug 2031 |
$34.2M |
$2.3M |
$31.9M |
$319.4M |
| Jul 2031 |
$29.6M |
$8.4M |
$21.2M |
$287.5M |
| Jun 2031 |
$1.8M |
$1.3M |
$516K |
$266.3M |
| May 2031 |
$1.8M |
$1.3M |
$514K |
$265.8M |