Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $4K |
| Maç Günü Geliri | $1K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $319 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $75K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Tesis Bakımı | $85K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$5K |
$193K |
$-187K |
$-14.9M |
| Jun 2035 |
$5K |
$193K |
$-187K |
$-14.7M |
| May 2035 |
$5K |
$193K |
$-187K |
$-14.6M |
| Apr 2035 |
$5K |
$188K |
$-182K |
$-14.4M |
| Mar 2035 |
$5K |
$188K |
$-182K |
$-14.2M |
| Feb 2035 |
$5K |
$188K |
$-182K |
$-14.0M |
| Jan 2035 |
$5K |
$846K |
$-840K |
$-13.8M |
| Dec 2034 |
$528K |
$188K |
$340K |
$-13.0M |
| Nov 2034 |
$5K |
$188K |
$-182K |
$-13.3M |
| Oct 2034 |
$5K |
$188K |
$-182K |
$-13.1M |
| Sep 2034 |
$5K |
$188K |
$-182K |
$-13.0M |
| Aug 2034 |
$5K |
$188K |
$-183K |
$-12.8M |