| TV Geliri | $5.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $840K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $5.9M | $3.0M | $3.0M | $70.6M |
| Jul 2028 | $5.5M | $2.8M | $2.6M | $67.7M |
| Jun 2028 | $6.1M | $2.7M | $3.4M | $65.1M |
| May 2028 | $6.1M | $2.6M | $3.5M | $61.6M |
| Apr 2028 | $6.1M | $2.5M | $3.6M | $58.2M |
| Mar 2028 | $4.9M | $2.3M | $2.7M | $54.5M |
| Feb 2028 | $5.6M | $2.3M | $3.3M | $51.8M |
| Jan 2028 | $10.3M | $2.3M | $8.0M | $48.6M |
| Dec 2027 | $5.6M | $2.3M | $3.3M | $40.6M |
| Nov 2027 | $5.6M | $2.5M | $3.1M | $37.3M |
| Oct 2027 | $5.7M | $4.4M | $1.3M | $34.2M |
| Sep 2027 | $5.7M | $2.2M | $3.5M | $32.9M |