| TV Geliri | $717K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $25K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $55K |
| Oyuncu Maaşları | $953K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $73K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $67K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $797K | $1.3M | $-489K | $-7.6M |
| Aug 2027 | $757K | $1.7M | $-898K | $-7.1M |
| Jul 2027 | $212K | $1.1M | $-855K | $-6.2M |
| Jun 2027 | $212K | $1.0M | $-832K | $-5.4M |
| May 2027 | $238K | $1.0M | $-775K | $-4.5M |
| Apr 2027 | $234K | $999K | $-765K | $-3.8M |
| Mar 2027 | $239K | $994K | $-756K | $-3.0M |
| Feb 2027 | $259K | $1.0M | $-758K | $-2.2M |
| Jan 2027 | $247K | $1.1M | $-818K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $1.1M | $980K | $76K | $-674K |
| Nov 2026 | $44K | $1.0M | $-984K | $-753K |
| Oct 2026 | $50K | $1.1M | $-1.0M | $228K |