Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $220K |
| Maç Günü Geliri | $564K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $39K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $528K |
| Personel Maaşları | $65K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$4.3M |
$936K |
$3.4M |
$150.2M |
| Jul 2030 |
$3.9M |
$12.2M |
$-8.3M |
$146.8M |
| Jun 2030 |
$18.7M |
$886K |
$17.9M |
$155.1M |
| May 2030 |
$823K |
$886K |
$-62K |
$137.3M |
| Apr 2030 |
$825K |
$886K |
$-61K |
$137.3M |
| Mar 2030 |
$829K |
$886K |
$-57K |
$137.4M |
| Feb 2030 |
$828K |
$5.9M |
$-5.1M |
$137.4M |
| Jan 2030 |
$3.6M |
$743K |
$2.9M |
$142.5M |
| Dec 2029 |
$829K |
$743K |
$86K |
$139.6M |
| Nov 2029 |
$827K |
$743K |
$84K |
$139.5M |
| Oct 2029 |
$825K |
$743K |
$82K |
$139.4M |
| Sep 2029 |
$1.2M |
$1.2M |
$16K |
$139.4M |