| TV Geliri | $13.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $3.3M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $29K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $715K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $17.0M | $3.3M | $13.7M | $27.7M |
| May 2027 | $5.5M | $3.9M | $1.5M | $13.9M |
| Apr 2027 | $5.4M | $4.0M | $1.4M | $12.4M |
| Mar 2027 | $5.5M | $3.4M | $2.1M | $10.9M |
| Feb 2027 | $5.4M | $3.3M | $2.1M | $8.8M |
| Jan 2027 | $5.5M | $3.3M | $2.3M | $6.7M |
| Dec 2026 | $5.5M | $3.3M | $2.2M | $4.4M |
| Nov 2026 | $2.2M | $3.0M | $-838K | $2.2M |
| Oct 2026 | $2.2M | $4.4M | $-2.1M | $3.0M |
| Sep 2026 | $513K | $1.6M | $-1.1M | $5.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |