| TV Geliri | $1.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $63K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $102K |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $92K |
| Transfer Amortismanı | $27K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $448K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.3M | $3.3M | $-2.0M | $10.1M |
| Oct 2026 | $1.2M | $5.0M | $-3.8M | $12.2M |
| Sep 2026 | $386K | $2.2M | $-1.8M | $15.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |