| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $106K |
| Oyuncu Maaşları | $250K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $66K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $40K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $110K | $493K | $-383K | $-4.4M |
| Jul 2027 | $4K | $413K | $-409K | $-4.0M |
| Jun 2027 | $200K | $511K | $-311K | $-3.6M |
| May 2027 | $4K | $487K | $-483K | $-3.3M |
| Apr 2027 | $4K | $480K | $-475K | $-2.8M |
| Mar 2027 | $4K | $539K | $-535K | $-2.3M |
| Feb 2027 | $4K | $472K | $-468K | $-1.8M |
| Jan 2027 | $4K | $464K | $-460K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $40K | $407K | $-367K | $-886K |
| Nov 2026 | $65K | $410K | $-345K | $-519K |
| Oct 2026 | $40K | $338K | $-297K | $-174K |
| Sep 2026 | $27K | $285K | $-258K | $123K |