| TV Geliri | $176K |
| Sıralama TV Bonusu | $18K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $10K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $441K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $38K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $221K | $695K | $-474K | $-3.9M |
| Jun 2027 | $45K | $708K | $-663K | $-3.4M |
| May 2027 | $37K | $678K | $-641K | $-2.7M |
| Apr 2027 | $37K | $620K | $-583K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $37K | $616K | $-580K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $53K | $582K | $-528K | $-924K |
| Jan 2027 | $38K | $582K | $-544K | $-395K |
| Dec 2026 | $38K | $559K | $-521K | $148K |
| Nov 2026 | $646K | $555K | $91K | $669K |
| Oct 2026 | $67K | $961K | $-894K | $578K |
| Sep 2026 | $99K | $532K | $-433K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |