| TV Geliri | $213K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $446K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $8K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $226K | $732K | $-507K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $228K | $661K | $-433K | $-994K |
| Nov 2026 | $42K | $667K | $-626K | $-561K |
| Oct 2026 | $38K | $1.1M | $-1.1M | $64K |
| Sep 2026 | $48K | $429K | $-381K | $1.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |