| TV Geliri | $1.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $105K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $222K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2031 | $1.4M | $1.4M | $-23K | $-15.0M |
| Feb 2031 | $1.4M | $1.3M | $28K | $-15.0M |
| Jan 2031 | $1.3M | $2.0M | $-692K | $-15.0M |
| Dec 2030 | $1.5M | $1.5M | $-20K | $-14.4M |
| Nov 2030 | $1.5M | $1.5M | $-37K | $-14.3M |
| Oct 2030 | $1.5M | $2.0M | $-471K | $-14.3M |
| Sep 2030 | $1.3M | $1.7M | $-416K | $-13.8M |
| Aug 2030 | $997K | $1.5M | $-533K | $-13.4M |
| Jul 2030 | $954K | $1.4M | $-478K | $-12.9M |
| Jun 2030 | $1.2M | $1.3M | $-142K | $-12.4M |
| May 2030 | $973K | $1.3M | $-326K | $-12.3M |
| Apr 2030 | $979K | $1.3M | $-321K | $-11.9M |