Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.6M |
| Maç Günü Geliri | $3.2M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $405K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $97K |
| Tesis Bakımı | $205K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$5.5M |
$2.0M |
$3.5M |
$134.7M |
| Jul 2027 |
$9.6M |
$9.1M |
$522K |
$131.2M |
| Jun 2027 |
$42.4M |
$1.4M |
$41.0M |
$130.7M |
| May 2027 |
$5.2M |
$1.4M |
$3.7M |
$89.7M |
| Apr 2027 |
$5.1M |
$1.4M |
$3.7M |
$86.0M |
| Mar 2027 |
$5.1M |
$1.4M |
$3.7M |
$82.3M |
| Feb 2027 |
$13.8M |
$12.5M |
$1.3M |
$78.5M |
| Jan 2027 |
$6.7M |
$2.1M |
$4.6M |
$77.3M |
| Dec 2026 |
$5.2M |
$2.1M |
$3.1M |
$72.7M |
| Nov 2026 |
$5.1M |
$2.1M |
$3.1M |
$69.6M |
| Oct 2026 |
$5.2M |
$4.4M |
$793K |
$66.5M |
| Sep 2026 |
$6.1M |
$3.9M |
$2.2M |
$65.7M |