| TV Geliri | $412K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $598K |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $40K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2030 | $444K | $638K | $-194K | $-56K |
| Aug 2030 | $443K | $562K | $-119K | $138K |
| Jul 2030 | $445K | $561K | $-115K | $257K |
| Jun 2030 | $446K | $594K | $-149K | $373K |
| May 2030 | $498K | $541K | $-43K | $521K |
| Apr 2030 | $459K | $565K | $-106K | $564K |
| Mar 2030 | $606K | $579K | $27K | $670K |
| Feb 2030 | $460K | $497K | $-37K | $644K |
| Jan 2030 | $461K | $986K | $-525K | $681K |
| Dec 2029 | $490K | $980K | $-490K | $1.2M |
| Nov 2029 | $455K | $981K | $-526K | $1.7M |
| Oct 2029 | $452K | $1.1M | $-615K | $2.2M |