| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.1M |
| Personel Maaşları | $88K |
| Transfer Amortismanı | $127K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $798K |
| Tesis Bakımı | $933K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $5.0M | $7.1M | $-2.1M | $75.1M |
| Nov 2027 | $5.0M | $7.6M | $-2.6M | $77.1M |
| Oct 2027 | $5.1M | $8.6M | $-3.5M | $79.6M |
| Sep 2027 | $6.7M | $7.3M | $-632K | $83.0M |
| Aug 2027 | $9.2M | $7.3M | $1.8M | $83.5M |
| Jul 2027 | $9.5M | $6.8M | $2.6M | $81.5M |
| Jun 2027 | $9.8M | $5.7M | $4.2M | $78.8M |
| May 2027 | $4.2M | $5.6M | $-1.4M | $74.5M |
| Apr 2027 | $4.2M | $5.5M | $-1.3M | $75.8M |
| Mar 2027 | $4.3M | $5.6M | $-1.4M | $77.0M |
| Feb 2027 | $3.9M | $5.8M | $-1.9M | $78.2M |
| Jan 2027 | $5.0M | $5.4M | $-451K | $80.1M |