| TV Geliri | $336K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $22K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $10K |
| Oyuncu Maaşları | $249K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $89K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $368K | $505K | $-137K | $-6.0M |
| Aug 2028 | $413K | $607K | $-194K | $-5.9M |
| Jul 2028 | $384K | $831K | $-446K | $-5.7M |
| Jun 2028 | $390K | $556K | $-166K | $-5.3M |
| May 2028 | $390K | $652K | $-262K | $-5.1M |
| Apr 2028 | $132K | $555K | $-424K | $-4.9M |
| Mar 2028 | $121K | $514K | $-393K | $-4.4M |
| Feb 2028 | $123K | $643K | $-520K | $-4.0M |
| Jan 2028 | $121K | $593K | $-473K | $-3.5M |
| Dec 2027 | $327K | $690K | $-364K | $-3.1M |
| Nov 2027 | $123K | $442K | $-319K | $-2.7M |
| Oct 2027 | $123K | $632K | $-509K | $-2.4M |