| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $71K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.6M |
| Personel Maaşları | $90K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $672K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $1.4M | $3.4M | $-1.9M | $4.9M |
| Mar 2027 | $1.4M | $2.8M | $-1.4M | $6.8M |
| Feb 2027 | $561K | $2.6M | $-2.1M | $8.2M |
| Jan 2027 | $655K | $2.4M | $-1.8M | $10.3M |
| Dec 2026 | $610K | $2.4M | $-1.7M | $12.0M |
| Nov 2026 | $244K | $2.3M | $-2.1M | $13.8M |
| Oct 2026 | $1.0M | $3.8M | $-2.8M | $15.8M |
| Sep 2026 | $1.5M | $1.9M | $-457K | $18.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |