| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Thompson | Baş Scout | 78 | 18 | 47% | 15.10.2026 | Doğu AsyaDoğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Simon Robinson | Futbol Direktörü | 32 | 14 | 63% | 07.09.2026 | |
| Timothy Roberts | Gözlemci | 26 | 1 | 41% | 28.09.2026 | Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaBatı Avrupa |
| Benjamin Pearson | Teknik Direktör | 1 | 0 | 52% | 31.08.2026 | |
| Matthew Marshall | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Nathan Russell | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Simon Matthews | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodrigo Muniz | ST | 25 | Fulham | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 07.09.2026 | 27.09.2026 | 4 | 0 | 141 | 145 | 80% | 107% | 33.0M | #21 ST | — | — | |
| Iliman N'Diaye | MR | 26 | Everton | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.09.2026 | 23.09.2026 | 4 | 0 | 147 | 149 | 80% | 110% | 54.0M | #21 ST | — | — | |
| Cody Gakpo | AMR | 27 | Liverpool | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.09.2026 | 04.10.2026 | 3 | 0 | 155 | 158 | 75% | 111% | 80.0M | #21 ST | — | — | |
| Liam Delap | AMR | 23 | Nottingham Forest | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 07.09.2026 | 14.09.2026 | 3 | 0 | 147 | 142 | 75% | 108% | 33.0M | #21 ST | — | — | |
| Dejan Kulusevski | MC | 26 | Tottenham | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 160 | 160 | 73% | 100% | 54.4M | — | — | — | |
| Erick Sánchez | MC | 27 | Club America | Christopher Thompson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 72% | 100% | 11.0M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Abdul Fatawu | MR | 22 | Leicester City | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 140 | 70% | 100% | 16.0M | — | — | — | |
| Roberto Alvarado | ML | 28 | Guadalajara | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 70% | 100% | 12.0M | — | — | — | |
| Yunus Akgün | AMR | 26 | Galatasaray | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 69% | 100% | 11.0M | — | — | — | |
| Mohamed Belloumi | MR | 24 | Hull City | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 136 | 68% | 100% | 21.0M | — | — | — | |
| Djordje Mihailović | MC | 27 | Toronto FC | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 02.10.2026 | 15.10.2026 | 2 | 0 | 130 | 134 | 67% | 104% | 17.0M | #22 AMR | — | — | |
| Marco Asensio | MC | 30 | Fenerbahce | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 14.09.2026 | 13.10.2026 | 2 | 0 | 146 | 148 | 67% | 116% | 23.0M | #22 AMR | — | — | |
| Ilias Chair | MC | 28 | Queens Park Rangers | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 07.10.2026 | 12.10.2026 | 2 | 0 | 134 | 135 | 67% | 104% | 26.0M | #22 AMR | — | — | |
| Exequiel Palacios | DM | 28 | Ipswich Town | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.10.2026 | 12.10.2026 | 2 | 0 | 159 | 161 | 67% | 115% | 35.0M | #22 AMR | — | — | Sakat |
| Carlos Álvarez | MC | 23 | Club America | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.10.2026 | 11.10.2026 | 2 | 0 | 135 | 136 | 67% | 104% | 15.0M | #22 AMR | — | — | |
| Rodrigo Garro | MC | 28 | Corinthians | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 18.09.2026 | 01.10.2026 | 2 | 0 | 140 | 141 | 67% | 110% | 19.0M | #22 AMR | — | — | |
| Caleb Yirenkyi | DM | 20 | Coventry City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 29.09.2026 | 01.10.2026 | 2 | 0 | 133 | 139 | 67% | 104% | 34.0M | #22 AMR | — | — | |
| Amadou Onana | DM | 25 | Aston Villa | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 14.09.2026 | 29.09.2026 | 2 | 0 | 144 | 145 | 67% | 111% | 46.8M | #22 AMR | — | — | |
| Georginio Rutter | AMR | 24 | Brighton | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.09.2026 | 27.09.2026 | 2 | 0 | 144 | 137 | 67% | 107% | 28.0M | #21 ST | — | — | |
| Dango Ouattara | AMR | 24 | Brentford | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.09.2026 | 21.09.2026 | 2 | 0 | 134 | 140 | 67% | 106% | 35.0M | #21 ST | — | — | |
| Philip Otele | ML | 27 | Basel | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 12.09.2026 | 18.09.2026 | 2 | 0 | 131 | 130 | 67% | 100% | 8.6M | #22 AMR | — | — | |
| Ilias Chair | MC | 28 | Queens Park Rangers | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.09.2026 | 17.09.2026 | 2 | 0 | 133 | 124 | 67% | 104% | 19.0M | #22 AMR | — | — | |
| Gianluca Scamacca | ST | 27 | Atalanta | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.09.2026 | 10.09.2026 | 2 | 0 | 143 | 141 | 67% | 110% | 29.7M | #21 ST | — | — | |
| Victor Nelsson | DC | 28 | FC Nordsjaelland | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 67% | 100% | 5.4M | — | — | — | |
| Kerem Aktürkoğlu | AMR | 28 | Fenerbahce | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 67% | 100% | 15.0M | — | — | — | |
| Maxim Glushenkov | MR | 27 | Zenit | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 67% | 100% | 18.0M | — | — | — | |
| Matthijs de Ligt | DC | 27 | Manchester United | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 154 | 154 | 66% | 100% | 44.2M | — | — | — | |
| Roberto Fernández | AMR | 24 | Braga | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 138 | 139 | 66% | 100% | 20.0M | — | — | — | |
| Helinho | MR | 26 | Toluca | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 66% | 100% | 7.3M | — | — | — | |
| Yahia Fofana | GK | 26 | Rizespor | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 66% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Kasper Høgh | ST | 25 | Bloemfontein Celtic | Christopher Thompson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 133 | 66% | 100% | 8.3M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Léo Scienza | ML | 28 | Southampton | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 66% | 100% | 30.0M | — | — | — | |
| Amar Memić | WR | 25 | Viktoria Plzen | Simon Robinson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 64% | 100% | 5.3M | — | — | — | |
| Rafiu Durosinmi | ST | 23 | Racing Genk | Christopher Thompson | Personel Önerisi | Kısa Listede | 10.08.2026 | 27.09.2026 | 2 | 0 | 133 | 137 | 67% | 109% | 17.0M | #21 ST | Onayla | Listeye Al | |
| Marvin Keller | GK | 24 | Anderlecht | Christopher Thompson | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 134 | 67% | 100% | 6.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rafiu Durosinmi | ST | 23 | Racing Genk | Simon Robinson | Personel Önerisi | Kısa Listede | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 135 | 67% | 100% | 9.7M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Julio Enciso | AMR | 22 | Ipswich Town | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 145 | 72% | 100% | 25.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Erick Sánchez | MC | 27 | Club America | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 72% | 100% | 11.0M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Facundo Torres | AMR | 26 | Austin FC | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 71% | 100% | 17.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Luis Sinisterra | MR | 27 | Cruzeiro | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 70% | 100% | 10.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Geny | WR | 25 | Sporting CP | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 141 | 70% | 100% | 30.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marcelino Núñez | DM | 26 | Ipswich Town | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 69% | 100% | 25.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dávid Strelec | AMR | 25 | Middlesbrough | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 132 | 69% | 100% | 24.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Loum Tchaouna | MR | 23 | Coventry City | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 140 | 68% | 100% | 26.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kaio Jorge | ST | 24 | Cruzeiro | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 139 | 67% | 100% | 8.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Elias Achouri | ML | 27 | San Diego Football Club | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 67% | 100% | 11.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kasper Høgh | ST | 25 | Bloemfontein Celtic | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 133 | 66% | 100% | 8.3M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Carlos Vicente | MR | 27 | Birmingham | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 66% | 100% | 24.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Stuart Findlay | DC | 31 | Oxford United | Benjamin Pearson | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 101 | 52% | 100% | 340.0K | — | — | — | |
| Promise David | AMC | 25 | Union SG | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 134 | 40% | 107% | 11.7M | #22 AMR | — | — | |
| Azor Matusiwa | DR | 28 | Ipswich Town | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 40% | 107% | 25.0M | #22 AMR | — | — | |
| Osman Bukari | MR | 27 | Widzew Łódź | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 132 | 138 | 40% | 103% | 7.1M | #22 AMR | — | — | |
| Frank Onyeka | DM | 28 | Coventry City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 130 | 138 | 40% | 106% | 25.0M | #22 AMR | — | — | |
| Ilyas Ansah | AML | 21 | Hull City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 130 | 148 | 40% | 101% | 30.0M | #22 AMR | — | — | |
| Joseph Paintsil | AMR | 28 | LA Galaxy | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 143 | 129 | 40% | 96% | 18.0M | #22 AMR | — | — | |
| Fernando Gorriarán | MC | 31 | Tigres | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 139 | 40% | 109% | 5.9M | #22 AMR | — | — | Yaş |
| Hidemasa Morita | DM | 31 | Hull City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 134 | 148 | 40% | 112% | 15.0M | #22 AMR | — | — | Yaş |
| Luis Sinisterra | MR | 27 | Cruzeiro | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 141 | 145 | 40% | 101% | 15.0M | #22 AMR | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jaden Philogene | MR | 24 | Ipswich Town | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 141 | 140 | 40% | 100% | 33.0M | #22 AMR | — | — | |
| Khuliso Mudau | DR | 31 | Mamelodi Sundowns | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 130 | 134 | 40% | 102% | 4.6M | #22 AMR | — | — | Yaş |
| Jonjoe Kenny | DR | 29 | PAOK | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 141 | 114 | 40% | 109% | 5.2M | #22 AMR | — | — | |
| Kaoru Mitoma | ML | 29 | Brighton | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 156 | 166 | 40% | 108% | 78.0M | #22 AMR | — | — | |
| Ryan Sessegnon | DL | 26 | Fulham | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 148 | 145 | 40% | 105% | 50.0M | #22 AMR | — | — | |
| Luther Singh | ML | 29 | AEL | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 132 | 136 | 40% | 97% | 7.5M | #22 AMR | — | — | |
| Antonee Robinson | DL | 29 | Fulham | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 146 | 142 | 40% | 104% | 57.0M | #22 AMR | — | — | |
| Yankuba Minteh | MR | 22 | Brighton | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 04.10.2026 | 1 | 0 | 149 | 161 | 40% | 104% | 77.0M | #22 AMR | — | — | |
| Morgan Gibbs-White | MC | 26 | Nottingham Forest | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 04.10.2026 | 1 | 0 | 146 | 141 | 40% | 111% | 52.0M | #22 AMR | — | — | |
| Leon Bailey | MR | 29 | Olympiacos | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 40% | 105% | 11.0M | #22 AMR | — | — | |
| Pedro Porro | DR | 27 | Tottenham | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 153 | 142 | 40% | 114% | 39.6M | #22 AMR | — | — | |
| Zaidu Sanusi | DL | 29 | Ferencvaros | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 118 | 135 | 40% | 103% | 6.8M | #22 AMR | — | — | |
| Todd Cantwell | MC | 28 | Blackburn Rovers | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 130 | 139 | 40% | 104% | 24.0M | #22 AMR | — | — | |
| Loum Tchaouna | MR | 23 | Coventry City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 137 | 130 | 40% | 101% | 36.0M | #22 AMR | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lewis Travis | DM | 29 | Derby County | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2026 | 01.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 118 | 40% | 106% | 17.0M | #22 AMR | — | — | |
| Ryan Gauld | MC | 30 | Luzern | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 30.09.2026 | 30.09.2026 | 1 | 0 | 148 | 137 | 40% | 107% | 6.7M | #22 AMR | — | — | |
| Wilson Odobert | MR | 21 | Preston | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 30.09.2026 | 30.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 143 | 40% | 103% | 38.0M | #22 AMR | — | — | |
| Mason Greenwood | AMR | 25 | Fenerbahce | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 30.09.2026 | 30.09.2026 | 1 | 0 | 160 | 163 | 40% | 108% | 44.0M | #22 AMR | — | — | |
| Mathías Villasanti | DM | 29 | Grêmio | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 29.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 130 | 40% | 109% | 15.0M | #22 AMR | — | — | |
| Gonzalo Plata | MR | 25 | Dinamo Moscow | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 132 | 40% | 103% | 22.0M | #22 AMR | — | — | |
| Saša Lukić | DM | 30 | Ipswich Town | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 135 | 129 | 40% | 110% | 13.0M | #22 AMR | — | — | Sakat |
| Abdul Fatawu | MR | 22 | Leicester City | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 135 | 146 | 40% | 103% | 15.3M | #22 AMR | — | — | |
| Jean-Philippe Mateta | ST | 29 | Crystal Palace | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 151 | 143 | 40% | 109% | 40.5M | #21 ST | — | — | |
| Evanilson | ST | 27 | Bournemouth | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 139 | 149 | 40% | 110% | 49.0M | #21 ST | — | — | |
| Kerem Aktürkoğlu | AMR | 28 | Fenerbahce | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 130 | 40% | 106% | 15.0M | #21 ST | — | — | |
| Joshua Zirkzee | AMC | 25 | Manchester United | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 25.09.2026 | 1 | 0 | 137 | 152 | 40% | 109% | 39.0M | #21 ST | — | — | |
| Gonzalo | MR | 22 | Fulham | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 25.09.2026 | 1 | 0 | 144 | 145 | 40% | 106% | 23.0M | #21 ST | — | — | |
| Erison | AMR | 27 | Kawasaki Frontale | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 25.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 121 | 40% | 106% | 8.4M | #21 ST | — | — | |
| Brennan Johnson | MR | 25 | Everton | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 129 | 133 | 40% | 104% | 45.0M | #21 ST | — | — | |
| Eddie Nketiah | AML | 27 | Crystal Palace | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 129 | 141 | 40% | 107% | 28.0M | #21 ST | — | — | |
| Petar Musa | ST | 28 | FC Dallas | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 135 | 126 | 40% | 107% | 12.0M | #21 ST | — | — | Sakat |
| Yankuba Minteh | MR | 22 | Brighton | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 145 | 160 | 40% | 104% | 66.0M | #22 AMR | — | — | |
| Juan Brunetta | AML | 29 | Tigres | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 128 | 122 | 40% | 107% | 11.0M | #22 AMR | — | — | |
| Paxten Aaronson | MC | 23 | Colorado Rapids | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 127 | 40% | 105% | 16.0M | #22 AMR | — | — | |
| Jordan Holsgrove | DM | 27 | Estoril Praia | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2026 | 23.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 141 | 40% | 108% | 14.0M | #22 AMR | — | — | |
| Carlos Álvarez | MC | 23 | Club America | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2026 | 23.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 133 | 40% | 104% | 13.0M | #22 AMR | — | — | |
| Nico O'Reilly | DL | 21 | Manchester City | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2026 | 23.09.2026 | 1 | 0 | 148 | 154 | 40% | 109% | 83.0M | #22 AMR | — | — | |
| Rafael Leão | AML | 27 | Galatasaray | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 23.09.2026 | 23.09.2026 | 1 | 0 | 168 | 173 | 40% | 105% | 38.0M | #21 ST | — | — | |
| Federico Chiesa | AMR | 28 | Liverpool | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 19.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 151 | 40% | 107% | 50.0M | #21 ST | — | — | |
| Dominic Calvert-Lewin | ST | 29 | Leeds United | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 19.09.2026 | 1 | 0 | 148 | 139 | 40% | 107% | 32.0M | #21 ST | — | — | |
| Gift Links | WR | 28 | AGF | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 19.09.2026 | 1 | 0 | 119 | 121 | 40% | 99% | 8.4M | #22 AMR | — | — | |
| Abdul Fatawu | MR | 22 | Leicester City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 19.09.2026 | 1 | 0 | 136 | 131 | 40% | 102% | 13.5M | #22 AMR | — | — | |
| Nico O'Reilly | DL | 21 | Manchester City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 19.09.2026 | 1 | 0 | 148 | 152 | 40% | 109% | 83.0M | #22 AMR | — | — | |
| Caspar Jander | DM | 23 | Southampton | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 129 | 40% | 110% | 22.0M | #22 AMR | — | — | |
| Kai Havertz | MC | 27 | Arsenal | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 17.09.2026 | 1 | 0 | 160 | 155 | 40% | 113% | 56.0M | #22 AMR | — | — | |
| Justin Kluivert | ML | 27 | Bournemouth | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 17.09.2026 | 1 | 0 | 148 | 152 | 40% | 104% | 29.7M | #22 AMR | — | — | |
| Dominic Solanke | ST | 29 | Tottenham | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 148 | 138 | 40% | 108% | 17.1M | #21 ST | — | — | Sakat |
| Carlos Vicente | MR | 27 | Birmingham | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 140 | 135 | 40% | 106% | 23.0M | #22 AMR | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Gift Links | WR | 28 | AGF | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 130 | 138 | 40% | 99% | 8.4M | #22 AMR | — | — | |
| Mason Mount | MC | 27 | Manchester United | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 155 | 139 | 40% | 114% | 40.0M | #22 AMR | — | — | |
| Kaio Jorge | ST | 24 | Cruzeiro | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 138 | 140 | 40% | 103% | 13.0M | #21 ST | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Luca Orellano | WR | 26 | Monterrey | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 14.09.2026 | 14.09.2026 | 1 | 0 | 129 | 126 | 40% | 103% | 13.0M | #21 ST | — | — | |
| Yuri Alberto | AMR | 25 | Corinthians | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 139 | 143 | 40% | 105% | 13.0M | #21 ST | — | — | |
| Luis Suárez | ST | 28 | Sporting CP | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 155 | 147 | 40% | 109% | 42.0M | #21 ST | — | — | |
| Rayan | AMR | 20 | Bournemouth | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 141 | 149 | 40% | 102% | 44.0M | #22 AMR | — | — | |
| Micky van de Ven | DL | 25 | Tottenham | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 166 | 150 | 40% | 108% | 78.3M | #22 AMR | — | — | |
| Georginio Rutter | AMR | 24 | Brighton | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 137 | 146 | 40% | 104% | 28.0M | #22 AMR | — | — | |
| Xaver Schlager | DM | 29 | Nottingham Forest | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 144 | 157 | 40% | 113% | 44.0M | #22 AMR | — | — | |
| Loum Tchaouna | MR | 23 | Coventry City | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 145 | 40% | 101% | 32.0M | #22 AMR | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ismaïla Sarr | MR | 28 | Crystal Palace | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 10.09.2026 | 1 | 0 | 144 | 141 | 40% | 106% | 51.0M | #21 ST | — | — | |
| Emile Smith Rowe | MC | 26 | Fulham | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 10.09.2026 | 1 | 0 | 139 | 144 | 40% | 107% | 45.0M | #22 AMR | — | — | |
| Djordje Mihailović | MC | 27 | Toronto FC | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 10.09.2026 | 1 | 0 | 130 | 134 | 40% | 104% | 16.0M | #22 AMR | — | — | |
| Joshua Zirkzee | AMC | 25 | Manchester United | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 10.09.2026 | 1 | 0 | 145 | 155 | 40% | 107% | 38.0M | #22 AMR | — | — | |
| Tino Livramento | DR | 23 | Newcastle United | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 146 | 151 | 40% | 108% | 62.0M | #22 AMR | — | — | |
| Frank Onyeka | DM | 28 | Coventry City | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 130 | 139 | 40% | 106% | 23.0M | #22 AMR | — | — | |
| Mohamed Belloumi | MR | 24 | Hull City | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 142 | 145 | 40% | 102% | 23.0M | #22 AMR | — | — | |
| Kai Havertz | MC | 27 | Arsenal | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 162 | 157 | 40% | 114% | 56.0M | #21 ST | — | — | |
| Roberto Fernández | AMR | 24 | Braga | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 133 | 146 | 40% | 107% | 20.0M | #21 ST | — | — | |
| Taiwo Awoniyi | ST | 29 | Coventry City | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 135 | 132 | 40% | 103% | 24.0M | #21 ST | — | — | |
| Joško Gvardiol | DL | 24 | Manchester City | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 161 | 164 | 40% | 114% | 68.0M | #22 AMR | — | — | |
| Dan Ndoye | MR | 25 | Nottingham Forest | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 139 | 138 | 40% | 100% | 46.0M | #22 AMR | — | — | |
| Amine Adli | MR | 26 | Bournemouth | Timothy Roberts | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 147 | 132 | 40% | 106% | 40.0M | #22 AMR | — | — | |
| Siviwe Magidigidi | MR | 21 | Beerschot | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 108 | 40% | 93% | 1.5M | #1 ST | — | — | |
| Shandre Campbell | MC | 21 | KV Kortrijk | Christopher Thompson | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 111 | 40% | 92% | 950.0K | #1 ST | — | — | |
| Rafael Leão | AML | 27 | Galatasaray | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 162 | 162 | 35% | 100% | 34.0M | — | — | — | |
| Dušan Vlahović | ST | 26 | Juventus | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 152 | 152 | 35% | 100% | 58.5M | — | — | — | |
| Brais Méndez | MC | 29 | Columbus Crew | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 159 | 159 | 35% | 100% | 25.0M | — | — | — | |
| Luis Suárez | ST | 28 | Sporting CP | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 155 | 155 | 35% | 100% | 41.0M | — | — | — | |
| Eduardo Herrera | AMC | 22 | Porto | Simon Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 157 | 157 | 35% | 100% | 38.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Mitoma | ML | Brighton | #36 | #22 | Hemen Al | 156 | 166 | 40% | 108% | 78.0M | Aktif | |
| Yankuba Minteh | MR | Brighton | #34 | — | Hemen Al | 149 | 161 | 40% | 104% | 77.0M | Aktif | |
| Nico O'Reilly | DL | Manchester City | #21 | — | Hemen Al | 148 | 154 | 40% | 109% | 83.0M | Aktif | |
| Amadou Onana | DM | Aston Villa | #12 | — | Hemen Al | 146 | 154 | 40% | 111% | 46.8M | Aktif | |
| Joshua Zirkzee | AMC | Manchester United | #8 | — | Hemen Al | 145 | 155 | 40% | 107% | 38.0M | Aktif | |
| Yankuba Minteh | MR | Brighton | #24 | — | Hemen Al | 145 | 160 | 40% | 104% | 66.0M | Aktif | |
| Xaver Schlager | DM | Nottingham Forest | #10 | — | Hemen Al | 144 | 157 | 40% | 113% | 44.0M | Aktif | |
| Rayan | AMR | Bournemouth | #11 | — | Hemen Al | 141 | 149 | 40% | 102% | 44.0M | Aktif | |
| Abdul Fatawu | MR | Leicester City | #26 | — | Hemen Al | 135 | 146 | 40% | 103% | 15.3M | Aktif | |
| Caleb Yirenkyi | DM | Coventry City | #29 | — | Hemen Al | 134 | 151 | 40% | 104% | 34.0M | Aktif | |
| Ilyas Ansah | AML | Hull City | #40 | #22 | Hemen Al | 130 | 148 | 40% | 101% | 30.0M | Aktif | |
| Siviwe Magidigidi | MR | Beerschot | #1 | — | Hemen Al | 93 | 108 | 40% | 93% | 1.5M | Aktif | |
| Iliman N'Diaye | MR | Everton | #22 | — | Al | 147 | 149 | 80% | 110% | 54.0M | Aktif | |
| Rodrigo Muniz | ST | Fulham | #27 | — | Al | 141 | 145 | 80% | 107% | 33.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Liverpool | #34 | — | Al | 155 | 158 | 75% | 111% | 80.0M | Aktif | |
| Exequiel Palacios | DM | Ipswich Town | #40 | #22 | Al | 159 | 161 | 67% | 115% | 35.0M | Sakat | Aktif |
| Iliman N'Diaye | MR | Everton | #7 | — | Al | 151 | 156 | 67% | 109% | 52.0M | Aktif | |
| Marco Asensio | MC | Fenerbahce | #41 | #22 | Al | 146 | 148 | 67% | 116% | 23.0M | Aktif | |
| Rodrigo Muniz | ST | Fulham | #9 | — | Al | 144 | 146 | 67% | 107% | 28.0M | Aktif | |
| Amadou Onana | DM | Aston Villa | #29 | — | Al | 144 | 145 | 67% | 111% | 46.8M | Aktif | |
| Liam Delap | AMR | Nottingham Forest | #4 | — | Al | 143 | 153 | 67% | 108% | 37.0M | Aktif | |
| Rodrigo Garro | MC | Corinthians | #31 | — | Al | 140 | 141 | 67% | 110% | 19.0M | Aktif | |
| Carlos Álvarez | MC | Club America | #39 | #22 | Al | 135 | 136 | 67% | 104% | 15.0M | Aktif | |
| Ilias Chair | MC | Queens Park Rangers | #40 | #22 | Al | 134 | 135 | 67% | 104% | 26.0M | Aktif | |
| Rafiu Durosinmi | ST | Racing Genk | #27 | — | Al | 133 | 137 | 67% | 109% | 17.0M | Aktif | |
| Caleb Yirenkyi | DM | Coventry City | #31 | — | Al | 133 | 139 | 67% | 104% | 34.0M | Aktif | |
| Djordje Mihailović | MC | Toronto FC | #42 | #22 | Al | 130 | 134 | 67% | 104% | 17.0M | Aktif | |
| Rafael Leão | AML | Galatasaray | #22 | — | Al | 168 | 173 | 40% | 105% | 38.0M | Aktif | |
| Joško Gvardiol | DL | Manchester City | #3 | — | Al | 161 | 164 | 40% | 114% | 68.0M | Aktif | |
| Mason Greenwood | AMR | Fenerbahce | #30 | — | Al | 160 | 163 | 40% | 108% | 44.0M | Aktif | |
| Justin Kluivert | ML | Bournemouth | #17 | — | Al | 148 | 152 | 40% | 104% | 29.7M | Aktif | |
| Nico O'Reilly | DL | Manchester City | #19 | — | Al | 148 | 152 | 40% | 109% | 83.0M | Aktif | |
| Tino Livramento | DR | Newcastle United | #5 | — | Al | 146 | 151 | 40% | 108% | 62.0M | Aktif | |
| Gianluca Scamacca | ST | Atalanta | #6 | — | Al | 145 | 146 | 40% | 110% | 29.7M | Aktif | |
| Iliman N'Diaye | MR | Everton | #6 | — | Al | 144 | 144 | 40% | 109% | 52.0M | Aktif | |
| Gonzalo | MR | Fulham | #25 | — | Al | 144 | 145 | 40% | 106% | 23.0M | Aktif | |
| Mohamed Belloumi | MR | Hull City | #5 | — | Al | 142 | 145 | 40% | 102% | 23.0M | Aktif | |
| Marco Asensio | MC | Fenerbahce | #12 | — | Al | 142 | 142 | 40% | 116% | 18.0M | Aktif | |
| Wilson Odobert | MR | Preston | #30 | — | Al | 142 | 143 | 40% | 103% | 38.0M | Aktif | |
| Leon Bailey | MR | Olympiacos | #33 | — | Al | 142 | 142 | 40% | 105% | 11.0M | Aktif | |
| Federico Chiesa | AMR | Liverpool | #16 | — | Al | 141 | 151 | 40% | 107% | 50.0M | Aktif | |
| Luis Sinisterra | MR | Cruzeiro | #38 | #22 | Al | 141 | 145 | 40% | 101% | 15.0M | Aktif | |
| Azor Matusiwa | DR | Ipswich Town | #42 | #22 | Al | 140 | 140 | 40% | 107% | 25.0M | Aktif | |
| Emile Smith Rowe | MC | Fulham | #8 | — | Al | 139 | 144 | 40% | 107% | 45.0M | Aktif | |
| Yuri Alberto | AMR | Corinthians | #9 | — | Al | 139 | 143 | 40% | 105% | 13.0M | Aktif | |
| Evanilson | ST | Bournemouth | #28 | — | Al | 139 | 149 | 40% | 110% | 49.0M | Aktif | |
| Liam Delap | AMR | Nottingham Forest | #2 | — | Al | 138 | 155 | 40% | 108% | 37.0M | Aktif | |
| Kaio Jorge | ST | Cruzeiro | #13 | — | Al | 138 | 140 | 40% | 103% | 13.0M | Aktif | |
| Georginio Rutter | AMR | Brighton | #10 | — | Al | 137 | 146 | 40% | 104% | 28.0M | Aktif | |
| Joshua Zirkzee | AMC | Manchester United | #25 | — | Al | 137 | 152 | 40% | 109% | 39.0M | Aktif | |
| Jordan Holsgrove | DM | Estoril Praia | #21 | — | Al | 136 | 141 | 40% | 108% | 14.0M | Aktif | |
| Loum Tchaouna | MR | Coventry City | #10 | — | Al | 134 | 145 | 40% | 101% | 32.0M | Aktif | |
| Ilias Chair | MC | Queens Park Rangers | #15 | — | Al | 134 | 137 | 40% | 104% | 19.0M | Aktif | |
| Hidemasa Morita | DM | Hull City | #38 | #22 | Al | 134 | 148 | 40% | 112% | 15.0M | Yaş | Aktif |
| Fernando Gorriarán | MC | Tigres | #39 | #22 | Al | 133 | 139 | 40% | 109% | 5.9M | Yaş | Aktif |
| Djordje Mihailović | MC | Toronto FC | #32 | — | Al | 132 | 135 | 40% | 104% | 18.0M | Aktif | |
| Luther Singh | ML | AEL | #35 | #22 | Al | 132 | 136 | 40% | 97% | 7.5M | Aktif | |
| Osman Bukari | MR | Widzew Łódź | #41 | #22 | Al | 132 | 138 | 40% | 103% | 7.1M | Aktif | |
| Frank Onyeka | DM | Coventry City | #5 | — | Al | 130 | 139 | 40% | 106% | 23.0M | Aktif | |
| Djordje Mihailović | MC | Toronto FC | #8 | — | Al | 130 | 134 | 40% | 104% | 16.0M | Aktif | |
| Gift Links | WR | AGF | #15 | — | Al | 130 | 138 | 40% | 99% | 8.4M | Aktif | |
| Todd Cantwell | MC | Blackburn Rovers | #32 | — | Al | 130 | 139 | 40% | 104% | 24.0M | Aktif | |
| Khuliso Mudau | DR | Mamelodi Sundowns | #37 | #22 | Al | 130 | 134 | 40% | 102% | 4.6M | Yaş | Aktif |
| Frank Onyeka | DM | Coventry City | #41 | #22 | Al | 130 | 138 | 40% | 106% | 25.0M | Aktif | |
| Promise David | AMC | Union SG | #42 | #22 | Al | 128 | 134 | 40% | 107% | 11.7M | Aktif | |
| Shandre Campbell | MC | KV Kortrijk | #1 | — | Al | 108 | 111 | 40% | 92% | 950.0K | Aktif | |
| Iliman N'Diaye | MR | Everton | #20 | — | Düşün | 155 | 149 | 75% | 110% | 54.0M | Aktif | |
| Liam Delap | AMR | Nottingham Forest | #13 | — | Düşün | 147 | 142 | 75% | 108% | 33.0M | Aktif | |
| Rodrigo Muniz | ST | Fulham | #22 | — | Düşün | 145 | 138 | 75% | 107% | 33.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Liverpool | #20 | — | Düşün | 153 | 149 | 67% | 114% | 78.0M | Aktif | |
| Georginio Rutter | AMR | Brighton | #27 | — | Düşün | 144 | 137 | 67% | 107% | 28.0M | Aktif | |
| Gianluca Scamacca | ST | Atalanta | #7 | — | Düşün | 143 | 141 | 67% | 110% | 29.7M | Aktif | |
| Dango Ouattara | AMR | Brentford | #20 | — | Düşün | 134 | 140 | 67% | 106% | 35.0M | Aktif | |
| Ilias Chair | MC | Queens Park Rangers | #17 | — | Düşün | 133 | 124 | 67% | 104% | 19.0M | Aktif | |
| Philip Otele | ML | Basel | #18 | — | Düşün | 131 | 130 | 67% | 100% | 8.6M | Aktif | |
| Micky van de Ven | DL | Tottenham | #11 | — | Düşün | 166 | 150 | 40% | 108% | 78.3M | Aktif | |
| Kai Havertz | MC | Arsenal | #6 | — | Düşün | 162 | 157 | 40% | 114% | 56.0M | Aktif | |
| Exequiel Palacios | DM | Ipswich Town | #38 | #22 | Düşün | 162 | 159 | 40% | 115% | 35.0M | Sakat | Aktif |
| Kai Havertz | MC | Arsenal | #17 | — | Düşün | 160 | 155 | 40% | 113% | 56.0M | Aktif | |
| Luis Suárez | ST | Sporting CP | #9 | — | Düşün | 155 | 147 | 40% | 109% | 42.0M | Aktif | |
| Mason Mount | MC | Manchester United | #12 | — | Düşün | 155 | 139 | 40% | 114% | 40.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Liverpool | #4 | — | Düşün | 154 | 146 | 40% | 114% | 87.0M | Aktif | |
| Pedro Porro | DR | Tottenham | #33 | — | Düşün | 153 | 142 | 40% | 114% | 39.6M | Aktif | |
| Jean-Philippe Mateta | ST | Crystal Palace | #28 | — | Düşün | 151 | 143 | 40% | 109% | 40.5M | Aktif | |
| Rodrigo Muniz | ST | Fulham | #2 | — | Düşün | 148 | 141 | 40% | 107% | 32.0M | Aktif | |
| Dominic Solanke | ST | Tottenham | #14 | — | Düşün | 148 | 138 | 40% | 108% | 17.1M | Sakat | Aktif |
| Dominic Calvert-Lewin | ST | Leeds United | #16 | — | Düşün | 148 | 139 | 40% | 107% | 32.0M | Aktif | |
| Ryan Gauld | MC | Luzern | #30 | — | Düşün | 148 | 137 | 40% | 107% | 6.7M | Aktif | |
| Ryan Sessegnon | DL | Fulham | #35 | #22 | Düşün | 148 | 145 | 40% | 105% | 50.0M | Aktif | |
| Amine Adli | MR | Bournemouth | #3 | — | Düşün | 147 | 132 | 40% | 106% | 40.0M | Aktif | |
| Morgan Gibbs-White | MC | Nottingham Forest | #34 | — | Düşün | 146 | 141 | 40% | 111% | 52.0M | Aktif | |
| Antonee Robinson | DL | Fulham | #35 | #22 | Düşün | 146 | 142 | 40% | 104% | 57.0M | Aktif | |
| Ismaïla Sarr | MR | Crystal Palace | #7 | — | Düşün | 144 | 141 | 40% | 106% | 51.0M | Aktif | |
| Joseph Paintsil | AMR | LA Galaxy | #39 | #22 | Düşün | 143 | 129 | 40% | 96% | 18.0M | Aktif | |
| Caspar Jander | DM | Southampton | #18 | — | Düşün | 142 | 129 | 40% | 110% | 22.0M | Aktif | |
| Carlos Álvarez | MC | Club America | #21 | — | Düşün | 142 | 133 | 40% | 104% | 13.0M | Aktif | |
| Mathías Villasanti | DM | Grêmio | #29 | — | Düşün | 141 | 130 | 40% | 109% | 15.0M | Aktif | |
| Jonjoe Kenny | DR | PAOK | #36 | #22 | Düşün | 141 | 114 | 40% | 109% | 5.2M | Aktif | |
| Jaden Philogene | MR | Ipswich Town | #37 | #22 | Düşün | 141 | 140 | 40% | 100% | 33.0M | Aktif | |
| Carlos Vicente | MR | Birmingham | #15 | — | Düşün | 140 | 135 | 40% | 106% | 23.0M | Aktif | |
| Dan Ndoye | MR | Nottingham Forest | #3 | — | Düşün | 139 | 138 | 40% | 100% | 46.0M | Aktif | |
| Loum Tchaouna | MR | Coventry City | #32 | — | Düşün | 137 | 130 | 40% | 101% | 36.0M | Aktif | |
| Abdul Fatawu | MR | Leicester City | #19 | — | Düşün | 136 | 131 | 40% | 102% | 13.5M | Aktif | |
| Taiwo Awoniyi | ST | Coventry City | #2 | — | Düşün | 135 | 132 | 40% | 103% | 24.0M | Aktif | |
| Rodrigo Garro | MC | Corinthians | #18 | — | Düşün | 135 | 130 | 40% | 109% | 19.0M | Aktif | |
| Petar Musa | ST | FC Dallas | #23 | — | Düşün | 135 | 126 | 40% | 107% | 12.0M | Sakat | Aktif |
| Saša Lukić | DM | Ipswich Town | #26 | — | Düşün | 135 | 129 | 40% | 110% | 13.0M | Sakat | Aktif |
| Paxten Aaronson | MC | Colorado Rapids | #24 | — | Düşün | 134 | 127 | 40% | 105% | 16.0M | Aktif | |
| Erison | AMR | Kawasaki Frontale | #25 | — | Düşün | 134 | 121 | 40% | 106% | 8.4M | Aktif | |
| Gonzalo Plata | MR | Dinamo Moscow | #26 | — | Düşün | 134 | 132 | 40% | 103% | 22.0M | Aktif | |
| Roberto Fernández | AMR | Braga | #4 | — | Düşün | 133 | 146 | 40% | 107% | 20.0M | Aktif | |
| Dango Ouattara | AMR | Brentford | #14 | — | Düşün | 133 | 135 | 40% | 106% | 39.0M | Aktif | |
| Georginio Rutter | AMR | Brighton | #14 | — | Düşün | 132 | 137 | 40% | 107% | 28.0M | Aktif | |
| Luca Orellano | WR | Monterrey | #13 | — | Düşün | 129 | 126 | 40% | 103% | 13.0M | Aktif | |
| Juan Brunetta | AML | Tigres | #24 | — | Düşün | 128 | 122 | 40% | 107% | 11.0M | Aktif | |
| Philip Otele | ML | Basel | #11 | — | Düşün | 127 | 125 | 40% | 100% | 9.0M | Aktif | |
| Lewis Travis | DM | Derby County | #31 | — | Düşün | 127 | 118 | 40% | 106% | 17.0M | Aktif | |
| Carlos Álvarez | MC | Club America | #37 | #22 | Düşün | 125 | 127 | 40% | 104% | 15.0M | Aktif | |
| Ilias Chair | MC | Queens Park Rangers | #36 | #22 | Düşün | 124 | 137 | 40% | 104% | 26.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #43 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #35 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #36 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #37 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #38 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #39 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #40 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #41 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #42 | #22 | AMR | 130 | 20–31 | 24.6M | Christopher Thompson | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Christopher Thompson | Wrexham U18 | #1 | 16.10.2026 |
| Matthew Marshall | Stoke City U18 | #1 | 16.10.2026 |
| Timothy Roberts | Birmingham U18 | #1 | 16.10.2026 |
| Matthew Marshall | West Ham United U20 | #42 | |
| Christopher Thompson | Leicester City U20 | #43 | |
| Matthew Marshall | Bristol City U20 | #43 | |
| Timothy Roberts | Stoke City U20 | #43 | |
| Simon Matthews | Aston Villa U20 | #12, #13 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | #22 | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | #22 | 0.34 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | #22 | 0.54 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaio Jorge | İzlemeye Devam | #21 | 0.51 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Carlos Vicente | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Loum Tchaouna | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Christopher Thompson | Loum Tchaouna | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Luis Sinisterra | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kaio Jorge | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kaio Jorge | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | #22 | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | #22 | 0.34 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaio Jorge | İzlemeye Devam | #21 | 0.51 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Carlos Vicente | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Loum Tchaouna | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Christopher Thompson | Loum Tchaouna | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kaio Jorge | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kaio Jorge | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | #21 | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.34 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | #22 | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | #22 | 0.61 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Carlos Vicente | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Loum Tchaouna | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | — | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.11 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | #22 | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | #22 | 0.61 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Carlos Vicente | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Loum Tchaouna | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | — | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.11 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | #22 | 0.61 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Loum Tchaouna | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | — | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.11 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | — | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.10 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | — | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.10 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | Listeye Al | — | 2.09 | ✓ | — | 0.00 | 0.12 | Mutabakatla transfer |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 1.90 | ✓ | — | 0.00 | 0.09 | Mutabakatla transfer |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelino Núñez | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Sinisterra | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Geny | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julio Enciso | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Erick Sánchez | Onayla | 1.25 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Kasper Høgh | Onayla | 1.14 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marcelino Núñez | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Luis Sinisterra | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Geny | Onayla | 0.82 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Julio Enciso | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | — | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.11 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erick Sánchez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Loum Tchaouna | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Achouri | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jay Robinson | İzlemeye Devam | — | 1.18 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joshua Quarshie | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Ramsay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tammer Bany | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Erick Sánchez | Onayla | 0.84 | 72% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Kasper Høgh | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Loum Tchaouna | Onayla | 0.79 | 68% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Facundo Torres | Onayla | 0.83 | 71% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Elias Achouri | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Jay Robinson | Onayla | 1.18 | 69% | Rol Uyumlu |
| Matthew Marshall | Joshua Quarshie | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tammer Bany | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marvin Keller | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dávid Strelec | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafiu Durosinmi | Listeye Al | — | 1.94 | ✓ | — | 0.00 | 0.10 | Mutabakatla transfer |
| Carlos Vicente | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sikou Niakaté | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jannik Vestergaard | İzlemeye Devam | — | 1.18 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Keben | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Ramsay | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Robinson | Tammer Bany | Onayla | 0.81 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Marvin Keller | Onayla | 0.77 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Dávid Strelec | Onayla | 0.81 | 69% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Rafiu Durosinmi | Onayla | 1.16 | 67% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Carlos Vicente | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Sikou Niakaté | Onayla | 0.77 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Thompson | Jannik Vestergaard | Onayla | 1.18 | 69% | Rol Uyumlu |
| Nathan Russell | Kévin Keben | Onayla | 0.83 | 72% | Rol Uyumlu |
| Timothy Roberts | Calvin Ramsay | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calvin Ramsay | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adrien Truffert | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ajay Matthews | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tammer Bany | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Timothy Roberts | Calvin Ramsay | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Adrien Truffert | Onayla | 0.81 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Ajay Matthews | Onayla | 0.81 | 70% | Rol Uyumlu |
| Simon Robinson | Tammer Bany | Onayla | 0.81 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafael Leão | Galatasaray | AML | Forvet | 162 | 162 | 35% | 34.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Dušan Vlahović | Juventus | ST | Forvet | 152 | 152 | 35% | 58.5M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Brais Méndez | Columbus Crew | MC | Orta Saha | 159 | 159 | 35% | 25.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Luis Suárez | Sporting CP | ST | Forvet | 155 | 155 | 35% | 41.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Eduardo Herrera | Porto | AMC | Forvet | 157 | 157 | 35% | 38.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Victor Nelsson | FC Nordsjaelland | DC | Defans | 130 | 130 | 67% | 5.4M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Kerem Aktürkoğlu | Fenerbahce | AMR | Orta Saha | 136 | 136 | 67% | 15.0M | 07.09.2026 | 3 | 0 |
| Dejan Kulusevski | Tottenham | MC | Orta Saha | 160 | 160 | 73% | 54.4M | 07.09.2026 | 2 | 0 |
| Matthijs de Ligt | Manchester United | DC | Defans | 154 | 154 | 66% | 44.2M | 07.09.2026 | 2 | 0 |
| Roberto Fernández | Braga | AMR | Orta Saha | 138 | 139 | 66% | 20.0M | 07.09.2026 | 2 | 0 |
| Helinho | Toluca | MR | Orta Saha | 135 | 135 | 66% | 7.3M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Yunus Akgün | Galatasaray | AMR | Orta Saha | 136 | 136 | 69% | 11.0M | 31.08.2026 | 1 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 67% | 18.0M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Yahia Fofana | Rizespor | GK | Kaleci | 125 | 125 | 66% | 4.4M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Amar Memić | Viktoria Plzen | WR | Orta Saha | 125 | 126 | 64% | 5.3M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Kaio Jorge | Cruzeiro | ST | Forvet | 137 | 139 | 67% | 8.5M | 24.08.2026 | 5 | 0 |
| Abdul Fatawu | Leicester City | MR | Orta Saha | 137 | 140 | 70% | 16.0M | 24.08.2026 | 2 | 0 |
| Roberto Alvarado | Guadalajara | ML | Orta Saha | 139 | 139 | 70% | 12.0M | 24.08.2026 | 4 | 0 |
| Mohamed Belloumi | Hull City | MR | Orta Saha | 135 | 136 | 68% | 21.0M | 24.08.2026 | 3 | 0 |
| Léo Scienza | Southampton | ML | Orta Saha | 138 | 138 | 66% | 30.0M | 24.08.2026 | 3 | 0 |
| Marcelino Núñez | Ipswich Town | DM | Defans | 137 | 137 | 69% | 25.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Luis Sinisterra | Cruzeiro | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 70% | 10.0M | 17.08.2026 | 4 | 0 |
| Geny | Sporting CP | WR | Orta Saha | 140 | 141 | 70% | 30.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 117 | 118 | 67% | 4.9M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Julio Enciso | Ipswich Town | AMR | Orta Saha | 141 | 145 | 72% | 25.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Erick Sánchez | Club America | MC | Orta Saha | 141 | 141 | 72% | 11.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Kasper Høgh | Bloemfontein Celtic | ST | Forvet | 132 | 133 | 66% | 8.3M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Loum Tchaouna | Coventry City | MR | Orta Saha | 136 | 140 | 68% | 26.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Facundo Torres | Austin FC | AMR | Orta Saha | 138 | 138 | 71% | 17.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Elias Achouri | San Diego Football Club | ML | Orta Saha | 131 | 131 | 67% | 11.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Marvin Keller | Young Boys | GK | Kaleci | 133 | 134 | 67% | 6.6M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Dávid Strelec | Middlesbrough | AMR | Orta Saha | 131 | 132 | 69% | 24.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Rafiu Durosinmi | Racing Genk | ST | Forvet | 133 | 135 | 67% | 9.7M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Carlos Vicente | Birmingham | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 66% | 24.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Sikou Niakaté | Braga | DC | Defans | 138 | 138 | 66% | 13.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #18 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 101 | 111 | 20–32 | — | Görüşmede | — | — |
| #1 | ST | İsteğe Bağlı | Gelişim | 87 | 112 | 16–21 | 7.5M | Listede | Nick Oyekunle | ✓ |
| #15 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 13.9M | Listede | Marvin Keller | ✓ |
| #21 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 135 | 135 | 21–29 | 49.3M | Listede | — | — |
| #22 | AMR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 130 | 130 | 20–31 | 24.6M | İzlemede | — | — |
| #5 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 93 | 103 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #8 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 101 | 111 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #13 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 101 | 111 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #3 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 115 | 120 | 18–32 | 14.1M | Vazgeçildi | Calvin Ramsay | ✓ |
| #4 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 144 | 149 | 18–32 | 40.0M | Vazgeçildi | Adrien Truffert | ✓ |
| #7 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 14.1M | Vazgeçildi | Marvin Keller | ✓ |
| #10 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 121 | 126 | 18–32 | 13.7M | Vazgeçildi | Jannik Vestergaard | ✓ |
| #11 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 13.7M | Vazgeçildi | Jay Robinson | ✓ |
| #12 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 107 | 112 | 18–32 | 13.7M | Vazgeçildi | Joshua Quarshie | ✓ |
| #14 | MC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 87 | 112 | 16–21 | 7.4M | Vazgeçildi | Erick Sánchez | ✗ |
| #16 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 105 | 110 | 18–32 | 13.9M | Vazgeçildi | Ashley Barnes | ✓ |
| #17 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 13.9M | Vazgeçildi | Max Weiß | ✓ |
| #19 | MC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 87 | 112 | 16–21 | 7.2M | Vazgeçildi | Erick Sánchez | — |
| #20 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 105 | 110 | 18–32 | 13.9M | Vazgeçildi | Ashley Barnes | ✓ |