| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $152K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $327K |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $88K |
| Borç Faizi | $26K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.7M | $3.0M | $-308K | $-4.4M |
| Dec 2027 | $2.6M | $2.8M | $-239K | $-4.2M |
| Nov 2027 | $2.3M | $2.8M | $-473K | $-4.1M |
| Oct 2027 | $2.0M | $3.3M | $-1.3M | $-3.7M |
| Sep 2027 | $2.1M | $2.9M | $-762K | $-2.5M |
| Aug 2027 | $1.9M | $2.6M | $-679K | $-1.8M |
| Jul 2027 | $1.9M | $2.1M | $-256K | $-1.2M |
| Jun 2027 | $3.5M | $2.5M | $1.0M | $-1.1M |
| May 2027 | $2.0M | $2.6M | $-612K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $1.9M | $3.0M | $-1.1M | $-1.6M |
| Mar 2027 | $2.0M | $2.6M | $-635K | $-591K |
| Feb 2027 | $2.2M | $2.6M | $-466K | $-43K |