| TV Geliri | $1.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $729K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $647K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.2M | $1.4M | $-209K | $3.3M |
| Aug 2027 | $1.5M | $1.3M | $198K | $3.5M |
| Jul 2027 | $2.5M | $1.2M | $1.2M | $3.3M |
| Jun 2027 | $1.5M | $1.2M | $272K | $2.0M |
| May 2027 | $1.5M | $1.2M | $304K | $1.8M |
| Apr 2027 | $1.5M | $1.2M | $327K | $1.5M |
| Mar 2027 | $1.5M | $1.3M | $287K | $1.1M |
| Feb 2027 | $639K | $971K | $-332K | $816K |
| Jan 2027 | $206K | $826K | $-620K | $1.1M |
| Dec 2026 | $193K | $807K | $-613K | $1.7M |
| Nov 2026 | $57K | $778K | $-722K | $2.3M |
| Oct 2026 | $53K | $1.2M | $-1.1M | $3.1M |