Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $9K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $110K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2032 |
$17K |
$269K |
$-253K |
$26.3M |
| Mar 2032 |
$17K |
$269K |
$-253K |
$26.6M |
| Feb 2032 |
$16K |
$269K |
$-253K |
$26.8M |
| Jan 2032 |
$3.7M |
$270K |
$3.5M |
$27.1M |
| Dec 2031 |
$7.0M |
$270K |
$6.7M |
$23.6M |
| Nov 2031 |
$6.4M |
$270K |
$6.1M |
$16.9M |
| Oct 2031 |
$3.2M |
$270K |
$2.9M |
$10.8M |
| Sep 2031 |
$15.7M |
$279K |
$15.4M |
$7.8M |
| Aug 2031 |
$17K |
$269K |
$-252K |
$-7.5M |
| Jul 2031 |
$2.0M |
$1.1M |
$930K |
$-7.3M |
| Jun 2031 |
$17K |
$270K |
$-253K |
$-8.2M |
| May 2031 |
$17K |
$270K |
$-253K |
$-8.0M |