| TV Geliri | $2.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $42K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $734K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $634K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.8M | $1.4M | $1.4M | $6.3M |
| Dec 2027 | $2.5M | $1.4M | $1.1M | $4.8M |
| Nov 2027 | $2.5M | $1.4M | $1.2M | $3.8M |
| Oct 2027 | $999K | $1.3M | $-306K | $2.6M |
| Sep 2027 | $1.0M | $1.2M | $-135K | $2.9M |
| Aug 2027 | $290K | $1.1M | $-768K | $3.0M |
| Jul 2027 | $309K | $1.0M | $-721K | $3.8M |
| Jun 2027 | $318K | $1.2M | $-870K | $4.5M |
| May 2027 | $345K | $1.2M | $-869K | $5.4M |
| Apr 2027 | $78K | $1.0M | $-950K | $6.3M |
| Mar 2027 | $77K | $959K | $-882K | $7.2M |
| Feb 2027 | $111K | $986K | $-875K | $8.1M |