| TV Geliri | $17K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $89K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $42K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $18K | $375K | $-357K | $-3.0M |
| Dec 2027 | $100K | $245K | $-145K | $-2.6M |
| Nov 2027 | $17K | $239K | $-221K | $-2.5M |
| Oct 2027 | $47K | $240K | $-193K | $-2.2M |
| Sep 2027 | $39K | $240K | $-201K | $-2.1M |
| Aug 2027 | $34K | $214K | $-180K | $-1.8M |
| Jul 2027 | $29K | $213K | $-184K | $-1.7M |
| Jun 2027 | $30K | $206K | $-176K | $-1.5M |
| May 2027 | $13K | $203K | $-190K | $-1.3M |
| Apr 2027 | $13K | $208K | $-195K | $-1.1M |
| Mar 2027 | $3K | $203K | $-199K | $-924K |
| Feb 2027 | $4K | $206K | $-202K | $-725K |