| TV Geliri | $26K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $12K |
| Oyuncu Maaşları | $350K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $43K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $40K | $494K | $-454K | $-4.5M |
| Sep 2027 | $36K | $504K | $-468K | $-4.0M |
| Aug 2027 | $32K | $509K | $-477K | $-3.6M |
| Jul 2027 | $42K | $455K | $-413K | $-3.1M |
| Jun 2027 | $29K | $515K | $-487K | $-2.7M |
| May 2027 | $30K | $682K | $-651K | $-2.2M |
| Apr 2027 | $33K | $418K | $-385K | $-1.5M |
| Mar 2027 | $24K | $329K | $-305K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $35K | $344K | $-309K | $-849K |
| Jan 2027 | $25K | $355K | $-330K | $-542K |
| Dec 2026 | $175K | $326K | $-151K | $-213K |
| Nov 2026 | $25K | $324K | $-299K | $-64K |