| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deividas Barauskas | Baş Scout | 67 | 0 | 46% | 09.12.2026 | Doğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Arnas Kazlauskas | Futbol Direktörü | 21 | 0 | 42% | 01.01.2027 | |
| Linas Dapkus | Teknik Direktör | 5 | 0 | 50% | 01.01.2027 | |
| Arnas Satkus | Gözlemci | 4 | 0 | 40% | 04.08.2026 | Doğu AvrupaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Lasickas | DC | 28 | Trakai | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 101 | 101 | 70% | 100% | 918.0K | — | — | — | |
| Rokas Lekiatas | DC | 28 | Kauno Zalgiris | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 97 | 97 | 70% | 100% | 855.0K | — | — | — | |
| Justas Eliosius | MC | 26 | Stumbras | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 102 | 70% | 100% | 935.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Andrius Satkus | AMC | 19 | Utenis | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 80 | 70% | 100% | 90.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Soslan Lysenko | AMR | 26 | Spartak Nalchik | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 09.12.2026 | 2 | 0 | 65 | 76 | 67% | 76% | 250.0K | — | — | — | |
| Alexey Kashtanov | ST | 30 | Torpedo Moscow | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 13.11.2026 | 2 | 0 | 98 | 113 | 67% | 99% | 1.1M | — | — | — | |
| Ivan Sorokin | MC | 18 | Spartak Moscow | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 10.11.2026 | 2 | 0 | 73 | 91 | 67% | 80% | 300.0K | — | — | — | Tutum |
| Magomedkhabib Abdusalamov | MR | 23 | Rodina | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.11.2026 | 2 | 0 | 104 | 111 | 67% | 95% | 1.4M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Anzor Khutov | AMR | 30 | Mashuk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 25.10.2026 | 2 | 0 | 94 | 77 | 67% | 84% | 300.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | |
| Alexandr Saplinov | MC | 29 | Volga | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 22.10.2026 | 2 | 0 | 102 | 90 | 67% | 94% | 900.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Yegor Kortsov | AMR | 26 | Arsenal Dzerzhinsk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 17.10.2026 | 2 | 0 | 112 | 109 | 67% | 90% | 2.8M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| German Onugkha | ST | 30 | Rodina | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 13.10.2026 | 2 | 0 | 113 | 111 | 67% | 98% | 2.1M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Shamil Saaduev | AMC | 31 | Pobeda | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 06.10.2026 | 2 | 0 | 86 | 84 | 67% | 83% | 250.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | |
| Kirill Kirilenko | ML | 26 | Dnepr Mogilev | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 19.09.2026 | 05.10.2026 | 2 | 0 | 91 | 86 | 67% | 81% | 1.0M | — | Reddet | İzlemeye Devam | |
| Ruslan Nekhaichik | FC | 28 | Lokomotiv Gomel | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 02.10.2026 | 2 | 0 | 92 | 95 | 67% | 84% | 750.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Andrey Solovey | AMC | 32 | Slavia Mozyr | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 29.09.2026 | 2 | 0 | 94 | 96 | 67% | 89% | 200.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | YaşSözleşme Sonu |
| Alexandr Butko | ST | 29 | Isloch | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 27.09.2026 | 2 | 0 | 86 | 78 | 67% | 88% | 650.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Kirill Tsepenkov | AMR | 22 | Dnepr Mogilev | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 21.09.2026 | 2 | 0 | 94 | 110 | 67% | 89% | 850.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | Sakat |
| Danil Karpov | AMR | 27 | Slavia Mozyr | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 14.09.2026 | 2 | 0 | 80 | 97 | 67% | 89% | 800.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Faustas Steponavičius | ST | 22 | Suduva | Linas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 91 | 55% | 100% | 65.0K | — | — | — | |
| Eduardas Jurjonas | DL | 22 | Kauno Zalgiris | Linas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 92 | 55% | 100% | 30.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tautvydas Burdzilauskas | DR | 21 | Kauno Zalgiris | Linas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 76 | 55% | 100% | 25.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Justas Girdvainis | AMC | 24 | Utenis | Deividas Barauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 81 | 48% | 100% | 350.0K | — | — | — | |
| Marko Capan | DM | 22 | Zalgiris | Linas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 101 | 86 | 43% | 100% | 42.5K | — | — | — | |
| Rati Grigalava | DR | 20 | Suduva | Linas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 88 | 99 | 43% | 100% | 10.0K | — | — | — | |
| Danila Shilov | MC | 24 | Dinamo Stavropol | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 92 | 102 | 40% | 92% | 550.0K | — | — | — | |
| Ivan Solovjov | MC | 33 | Dinamo Bryansk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 90 | 72 | 40% | 87% | 90.0K | — | — | — | TutumYaş |
| Juan Carlos Pineda | MR | 26 | Beroe | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 116 | 94 | 40% | 94% | 4.6M | — | — | — | |
| Gleb Bakharev | AML | 23 | Kaluga | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 91 | 83 | 40% | 89% | 350.0K | — | — | — | |
| Islam Mashukov | ST | 31 | Neftekhimik | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 100 | 89 | 40% | 94% | 750.0K | — | — | — | Yaş |
| Kamran Aliev | AML | 28 | SKA Khabarovsk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 110 | 87 | 40% | 90% | 1.2M | — | — | — | |
| Gleiker Mendoza | AMR | 25 | Shakhtar | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 108 | 127 | 40% | 99% | 3.6M | — | — | — | |
| Evgeny Tatarinov | ST | 27 | Textilschik | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 76 | 77 | 40% | 85% | 267.8K | — | — | — | |
| Georgy Gongadze | ST | 30 | Ufa | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2026 | 10.11.2026 | 1 | 0 | 94 | 114 | 40% | 97% | 1.5M | — | — | — | |
| Vladislav Agalakov | AML | 25 | Metallurg | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 78 | 66 | 40% | 81% | 250.0K | — | — | — | |
| Serder Serderov | AMR | 32 | Dinamo Makhachkala | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 08.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 89 | 40% | 86% | 675.0K | — | — | — | Yaş |
| Vladislav Yakovlev | ST | 24 | Volga | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2026 | 08.11.2026 | 1 | 0 | 92 | 88 | 40% | 93% | 900.0K | — | — | — | |
| Roman Yanushkovskiy | AMR | 32 | Irtysh | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 75 | 82 | 40% | 88% | 200.0K | — | — | — | Yaş |
| Alexey Shulgin | MR | 29 | Spartak Tambov | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 02.11.2026 | 1 | 0 | 83 | 84 | 40% | 79% | 250.0K | — | — | — | |
| Kirill Mogel | ST | 24 | Dinamo Barnaul | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 68 | 61 | 40% | 80% | 200.0K | — | — | — | |
| Nikolay Maximov | AMR | 25 | Krylya Sovetov | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 1 | 0 | 72 | 75 | 40% | 82% | 700.0K | — | — | — | |
| Kirill Zinovich | MC | 23 | Dinamo Makhachkala | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2026 | 27.10.2026 | 1 | 0 | 79 | 89 | 40% | 97% | 1.6M | — | — | — | |
| Tonni Adamsen | AMC | 32 | Silkeborg | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 121 | 40% | 100% | 1.9M | — | — | — | Yaş |
| Ivan Selemenev | MR | 30 | Mashuk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 83 | 80 | 40% | 83% | 350.0K | — | — | — | |
| Daniil Kondrakov | ST | 29 | KDV Tomsk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 88 | 78 | 40% | 86% | 500.0K | — | — | — | |
| Maxim Kholodov | AML | 22 | Akron | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 22.10.2026 | 1 | 0 | 54 | 79 | 40% | 77% | 250.0K | — | — | — | |
| Dmitry Lesnikov | AMC | 27 | Volgar | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 81 | 99 | 40% | 90% | 600.0K | — | — | — | |
| Ivan Matyushenko | ST | 28 | Alania | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 84 | 90 | 40% | 85% | 550.0K | — | — | — | Tutum |
| Mikhail Ageev | AMC | 26 | Kuban | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 17.10.2026 | 1 | 0 | 77 | 91 | 40% | 89% | 550.0K | — | — | — | |
| Igor Tursunov | AMC | 28 | Kuban | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 86 | 90 | 40% | 86% | 400.0K | — | — | — | |
| Daniil Konoplev | ST | 25 | Dinamo Bryansk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 82 | 93 | 40% | 84% | 300.0K | — | — | — | |
| Said Aliev | ST | 28 | Rotor | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 100 | 100 | 40% | 89% | 2.0M | — | — | — | |
| Kirill Cheburakov | AMC | 21 | Rostov | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 67 | 69 | 40% | 80% | 750.0K | — | — | — | |
| Bilal Bilalov | ST | 24 | Dinamo Kirov | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 68 | 96 | 40% | 89% | 350.0K | — | — | — | |
| Fabricio Rojas | AMR | 27 | Gimnasia y Tiro | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 04.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 106 | 40% | 95% | 1.4M | — | — | — | |
| Georgy Melkadze | AMC | 29 | Akhmat Grozny | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 04.10.2026 | 1 | 0 | 103 | 121 | 40% | 104% | 3.2M | — | — | — | |
| Anton Kamyshenko | AML | 22 | Rodina M | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 66 | 70 | 40% | 79% | 100.0K | — | — | — | |
| Denis M. Kovalevich | AML | 23 | Dinamo Brest | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 91 | 108 | 40% | 87% | 1.6M | — | — | — | |
| Mikhail Gainov | AML | 23 | Dinamo Stavropol | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 30.09.2026 | 30.09.2026 | 1 | 0 | 65 | 87 | 40% | 82% | 250.0K | — | — | — | |
| Roman Gribovskiy | AMC | 31 | Smorgon | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 30.09.2026 | 30.09.2026 | 1 | 0 | 75 | 83 | 40% | 87% | 250.0K | — | — | — | Yaş |
| Luciano Gondou | AMR | 25 | CSKA Moscow | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 29.09.2026 | 1 | 0 | 132 | 128 | 40% | 104% | 7.6M | — | — | — | |
| Vladimirs Vanins | FR | 21 | Skonto | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2026 | 27.09.2026 | 1 | 0 | 87 | 101 | 40% | 84% | 550.0K | — | — | — | Sakat |
| Surkhaikhan Abdullaev | AML | 23 | KAMAZ | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 25.09.2026 | 1 | 0 | 90 | 90 | 40% | 84% | 450.0K | — | — | — | Tutum |
| Sharani Zuberu | WL | 27 | Slovan Bratislava | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 25.09.2026 | 1 | 0 | 107 | 98 | 40% | 94% | 2.2M | — | — | — | |
| Eduards Bulvitis | ST | 25 | Skonto | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 82 | 96 | 40% | 85% | 360.0K | — | — | — | Sakat |
| Oliver Hintsa | ML | 26 | Sogndal | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 102 | 98 | 40% | 101% | 550.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Ingars Pūlis | ST | 25 | Liepaja | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 17.09.2026 | 1 | 0 | 97 | 77 | 40% | 80% | 700.0K | — | — | — | |
| Zakhar Terpugov | ST | 23 | Yenisey | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 73 | 82 | 40% | 77% | 225.0K | — | — | — | |
| Maxim Budko | AMC | 22 | Torpedo-BelAZ | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 98 | 101 | 40% | 86% | 700.0K | — | — | — | |
| Migran Ageyan | AMR | 22 | Ufa | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 94 | 89 | 40% | 85% | 675.0K | — | — | — | |
| Vladislav Chebotar | AML | 25 | Slutsk | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 78 | 68 | 40% | 76% | 150.0K | — | — | — | TutumSözleşme Sonu |
| Alexandr Kanaplin | MC | 26 | Yenisey | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 101 | 78 | 40% | 89% | 990.0K | — | — | — | |
| Dmitriy Vashkevich | ST | 27 | Lida | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 09.09.2026 | 1 | 0 | 78 | 84 | 40% | 92% | 200.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Ilja Zhbanov | DL | 22 | Rostov | Arnas Satkus | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 93 | 40% | 95% | 600.0K | — | — | — | Tutum |
| Adrian Lickunas | DR | 20 | Cremonese | Arnas Satkus | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 66 | 40% | 78% | 350.0K | — | — | — | |
| Francisco Galván | ST | 27 | Deportivo Municipal | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 124 | 40% | 93% | 1.0M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Juan Berrocal | DC | 27 | Málaga | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 145 | 40% | 107% | 5.2M | — | — | — | |
| Ignasi Vilarrasa | DL | 27 | Burgos | Deividas Barauskas | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 114 | 40% | 110% | 4.5M | — | — | — | |
| Miguel Acosta | GK | 25 | Argentinos Juniors | Arnas Satkus | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 109 | 40% | 100% | 450.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Alexandr Svirskiy | GK | 27 | Isloch | Arnas Satkus | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 89 | 40% | 91% | 200.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Lennart Mertens | ST | 34 | Waasland-Beveren | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 123 | 123 | 35% | 100% | 630.0K | — | — | — | |
| Duarte Moreira | AML | 25 | Bryne | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 116 | 116 | 35% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Diego Valencia | AMR | 26 | Universidad Catolica | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 115 | 115 | 35% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Frédéric Maciel | AMR | 32 | Maccabi Haifa | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 122 | 35% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Dairon Asprilla | AMR | 34 | Atletico Nacional | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 116 | 35% | 100% | 340.0K | — | — | — | |
| Jonathan Dellarossa | ST | 26 | Omonoia | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Steven Nsimba | ST | 30 | Universitatea Craiova | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 35% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Marcelo Torres | ST | 29 | Asteras | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 35% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Cecilio Waterman | ST | 35 | Fenix | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 35% | 100% | 50.0K | — | — | — | |
| Martín Pino | ST | 28 | Godoy Cruz | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 124 | 35% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Kristian Eriksen | MC | 31 | Viking | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 350.0K | — | — | — | |
| Cris Martínez | AMR | 33 | Huachipato | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 35% | 100% | 382.5K | — | — | — | |
| Samuel Teles | WR | 29 | Universitatea Craiova | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 500.0K | — | — | — | |
| Joachim Soltvedt | DL | 31 | Brann | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 35% | 100% | 600.0K | — | — | — | |
| Mikkel Rygaard | MC | 36 | BK Hacken | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 80.0K | — | — | — | |
| Rodrigo Battaglia | DC | 35 | Boca Juniors | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 35% | 100% | 300.0K | — | — | — | |
| Lucas Piazón | ML | 32 | Wieczysta Kraków | Arnas Kazlauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 450.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danila Shilov | MC | Dinamo Stavropol | #50 | — | Hemen Al | 92 | 102 | 40% | 92% | 550.0K | Gölge | |
| Soslan Lysenko | AMR | Spartak Nalchik | #50 | — | Al | 65 | 76 | 67% | 76% | 250.0K | Gölge | |
| Juan Carlos Pineda | MR | Beroe | #49 | — | Düşün | 116 | 94 | 40% | 94% | 4.6M | Gölge | |
| Ivan Solovjov | MC | Dinamo Bryansk | #49 | — | Düşün | 90 | 72 | 40% | 87% | 90.0K | TutumYaş | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Magomedkhabib Abdusalamov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | — | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Magomedkhabib Abdusalamov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | #17 | 0.00 | — | — | 0.23 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.55 | 1.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anzor Khutov | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Saplinov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| German Onugkha | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Anzor Khutov | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Alexandr Saplinov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | German Onugkha | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | #17 | 0.00 | — | — | 0.23 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yegor Kortsov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.55 | 1.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| German Onugkha | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrius Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tautvydas Burdzilauskas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Yegor Kortsov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | German Onugkha | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Arnas Kazlauskas | Andrius Satkus | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Tautvydas Burdzilauskas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | #17 | 0.00 | — | — | 0.23 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shamil Saaduev | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrius Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tautvydas Burdzilauskas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduardas Jurjonas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Linas Simkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Shamil Saaduev | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Arnas Kazlauskas | Andrius Satkus | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Tautvydas Burdzilauskas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Eduardas Jurjonas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | #17 | 0.00 | — | — | 0.23 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrey Solovey | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kirilenko | İzlemeye Devam | #1 | -1.28 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Nekhaichik | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrius Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tautvydas Burdzilauskas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduardas Jurjonas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Linas Simkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Andrey Solovey | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Kirill Kirilenko | Reddet | -1.28 | 67% | Rol Uyumsuz |
| Deividas Barauskas | Ruslan Nekhaichik | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Arnas Kazlauskas | Andrius Satkus | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Tautvydas Burdzilauskas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Eduardas Jurjonas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Butko | İzlemeye Devam | #17 | 0.00 | — | — | 0.23 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrius Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tautvydas Burdzilauskas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduardas Jurjonas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Linas Simkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Alexandr Butko | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Arnas Kazlauskas | Andrius Satkus | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Tautvydas Burdzilauskas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Eduardas Jurjonas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Tsepenkov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yaroslav Gladyshev | Reddet | #1 | -1.44 | — | — | 0.99 | 2.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrius Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tautvydas Burdzilauskas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduardas Jurjonas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Linas Simkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Deividas Barauskas | Kirill Tsepenkov | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Deividas Barauskas | Yaroslav Gladyshev | Reddet | -1.44 | 75% | Çok Pahalı |
| Arnas Kazlauskas | Andrius Satkus | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Tautvydas Burdzilauskas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Eduardas Jurjonas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Eliosius | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Karpov | İzlemeye Devam | #1 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrius Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tautvydas Burdzilauskas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduardas Jurjonas | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Linas Simkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Kazlauskas | Justas Eliosius | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Deividas Barauskas | Danil Karpov | İzle | 0.00 | 67% | Yüksek Potansiyel |
| Arnas Kazlauskas | Andrius Satkus | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Tautvydas Burdzilauskas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Linas Dapkus | Eduardas Jurjonas | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lennart Mertens | Waasland-Beveren | ST | Forvet | 123 | 123 | 35% | 630.0K | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Duarte Moreira | Bryne | AML | Forvet | 116 | 116 | 35% | 650.0K | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Diego Valencia | Universidad Catolica | AMR | Forvet | 115 | 115 | 35% | 450.0K | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Frédéric Maciel | CSKA 1948 | AMR | Forvet | 122 | 122 | 47% | 800.0K | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Facundo Suárez | Instituto | ST | Forvet | 118 | 118 | 35% | 450.0K | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Dairon Asprilla | Atletico Nacional | AMR | Forvet | 116 | 116 | 35% | 340.0K | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Cristian Núñez | Huracán | AMR | Forvet | 116 | 116 | 35% | 750.0K | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Jonathan Dellarossa | Central Espanol | ST | Forvet | 127 | 127 | 47% | 400.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Steven Nsimba | Universitatea Craiova | ST | Forvet | 121 | 121 | 35% | 750.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Marcelo Torres | Gimnasia La Plata | ST | Forvet | 119 | 119 | 35% | 700.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Cecilio Waterman | Fenix | ST | Forvet | 119 | 119 | 35% | 50.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Martín Pino | Godoy Cruz | ST | Forvet | 124 | 124 | 35% | 450.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Kristian Eriksen | Molde | MC | Forvet | 127 | 127 | 35% | 350.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Cris Martínez | Huachipato | AMR | Forvet | 121 | 121 | 35% | 382.5K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Samuel Teles | Universitatea Craiova | WR | Orta Saha | 128 | 128 | 35% | 500.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Nahuel Ulariaga | Godoy Cruz | AMR | Forvet | 124 | 124 | 35% | 550.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Joachim Soltvedt | Brann | DL | Orta Saha | 125 | 125 | 35% | 600.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Mikkel Rygaard | BK Hacken | MC | Orta Saha | 127 | 127 | 35% | 80.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Rodrigo Battaglia | Boca Juniors | DC | Orta Saha | 130 | 130 | 35% | 300.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Raúl Loaiza | Lanús | DM | Orta Saha | 129 | 129 | 35% | 500.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Piazón | Wieczysta Kraków | ML | Orta Saha | 128 | 128 | 35% | 450.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Solovjov | Orta Saha | 90 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Juan Carlos Pineda | Orta Saha | 116 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Danila Shilov | Orta Saha | 92 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Soslan Lysenko | Orta Saha | 65 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #24 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 872.3K | Görüşmede | Justas Eliosius | ✓ |
| #25 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 918.0K | Görüşmede | Karolis Lasickas | ✓ |
| #26 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 92 | 97 | 18–32 | 872.3K | Listede | Rokas Lekiatas | ✓ |