| TV Geliri | $103K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $27K |
| Oyuncu Maaşları | $234K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $20K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $141K | $458K | $-318K | $-2.7M |
| Jul 2027 | $115K | $428K | $-314K | $-2.4M |
| Jun 2027 | $511K | $442K | $69K | $-2.1M |
| May 2027 | $115K | $439K | $-324K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $115K | $453K | $-338K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $114K | $453K | $-338K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $116K | $459K | $-343K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $114K | $461K | $-347K | $-791K |
| Dec 2026 | $138K | $431K | $-292K | $-446K |
| Nov 2026 | $59K | $436K | $-377K | $-155K |
| Oct 2026 | $51K | $418K | $-367K | $220K |
| Sep 2026 | $44K | $393K | $-349K | $585K |