Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $379K |
| Personel Maaşları | $8K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Oct 2028 |
$18K |
$459K |
$-442K |
$-4.8M |
| Sep 2028 |
$17K |
$289K |
$-272K |
$-4.4M |
| Aug 2028 |
$39K |
$261K |
$-222K |
$-4.1M |
| Jul 2028 |
$40K |
$224K |
$-183K |
$-3.9M |
| Jun 2028 |
$17K |
$226K |
$-209K |
$-3.7M |
| May 2028 |
$17K |
$231K |
$-213K |
$-3.5M |
| Apr 2028 |
$17K |
$255K |
$-238K |
$-3.3M |
| Mar 2028 |
$17K |
$230K |
$-213K |
$-3.0M |
| Feb 2028 |
$143K |
$282K |
$-139K |
$-2.8M |
| Jan 2028 |
$17K |
$364K |
$-346K |
$-2.7M |
| Dec 2027 |
$17K |
$271K |
$-254K |
$-2.3M |
| Nov 2027 |
$17K |
$306K |
$-288K |
$-2.1M |