| TV Geliri | $113K |
| Sıralama TV Bonusu | $23K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $219K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $30K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $15.8M | $363K | $15.4M | $12.6M |
| Aug 2027 | $162K | $388K | $-226K | $-2.8M |
| Jul 2027 | $34K | $463K | $-429K | $-2.6M |
| Jun 2027 | $33K | $443K | $-410K | $-2.2M |
| May 2027 | $7K | $435K | $-428K | $-1.7M |
| Apr 2027 | $7K | $377K | $-369K | $-1.3M |
| Mar 2027 | $4K | $303K | $-299K | $-946K |
| Feb 2027 | $246K | $430K | $-183K | $-648K |
| Jan 2027 | $4K | $327K | $-322K | $-464K |
| Dec 2026 | $114K | $300K | $-186K | $-142K |
| Nov 2026 | $5K | $298K | $-293K | $44K |
| Oct 2026 | $115K | $307K | $-192K | $337K |