| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $171K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $62K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $40K |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $21K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $12K |
| Tesis Bakımı | $399K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4.5M | $2.0M | $2.5M | $6.8M |
| Oct 2026 | $1.3M | $2.0M | $-740K | $4.2M |
| Sep 2026 | $3.5M | $1.3M | $2.2M | $5.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |