| TV Geliri | $5K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $319 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $15K |
| Oyuncu Maaşları | $265K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $19K | $396K | $-377K | $-2.2M |
| Aug 2027 | $23K | $231K | $-208K | $-1.8M |
| Jul 2027 | $13K | $231K | $-218K | $-1.6M |
| Jun 2027 | $15K | $216K | $-201K | $-1.4M |
| May 2027 | $12K | $213K | $-201K | $-1.2M |
| Apr 2027 | $13K | $211K | $-198K | $-964K |
| Mar 2027 | $5K | $208K | $-203K | $-766K |
| Feb 2027 | $5K | $211K | $-206K | $-562K |
| Jan 2027 | $5K | $209K | $-204K | $-356K |
| Dec 2026 | $145K | $203K | $-58K | $-152K |
| Nov 2026 | $5K | $196K | $-191K | $-93K |
| Oct 2026 | $9K | $199K | $-190K | $98K |