| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $32K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $16K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $691K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $3.9M | $2.4M | $1.5M | $4.8M |
| Dec 2026 | $3.8M | $2.3M | $1.5M | $3.2M |
| Nov 2026 | $415K | $2.0M | $-1.6M | $1.7M |
| Oct 2026 | $418K | $2.9M | $-2.5M | $3.3M |
| Sep 2026 | $380K | $1.5M | $-1.1M | $5.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |