| TV Geliri | $299K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $544K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $330K | $654K | $-325K | $-2.1M |
| Jun 2027 | $114K | $712K | $-599K | $-1.8M |
| May 2027 | $116K | $700K | $-584K | $-1.2M |
| Apr 2027 | $131K | $1.1M | $-943K | $-588K |
| Mar 2027 | $397K | $806K | $-410K | $355K |
| Feb 2027 | $92K | $1.1M | $-958K | $764K |
| Jan 2027 | $89K | $751K | $-662K | $1.7M |
| Dec 2026 | $73K | $746K | $-673K | $2.4M |
| Nov 2026 | $87K | $715K | $-627K | $3.1M |
| Oct 2026 | $66K | $1.1M | $-1.0M | $3.7M |
| Sep 2026 | $168K | $561K | $-393K | $4.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |