| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $56K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $72K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $2.5M | $1.3M | $1.2M | $-5.2M |
| May 2027 | $370K | $1.2M | $-876K | $-6.4M |
| Apr 2027 | $374K | $1.3M | $-888K | $-5.5M |
| Mar 2027 | $376K | $1.2M | $-869K | $-4.6M |
| Feb 2027 | $365K | $1.6M | $-1.2M | $-3.8M |
| Jan 2027 | $370K | $1.3M | $-961K | $-2.6M |
| Dec 2026 | $375K | $1.3M | $-879K | $-1.6M |
| Nov 2026 | $383K | $1.3M | $-896K | $-731K |
| Oct 2026 | $405K | $2.3M | $-1.9M | $162K |
| Sep 2026 | $101K | $1.1M | $-999K | $2.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |