| TV Geliri | $80K |
| Sıralama TV Bonusu | $4K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $19K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $358K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $18K |
| Borç Faizi | $106K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $116K | $607K | $-491K | $-7.1M |
| Nov 2027 | $60K | $599K | $-539K | $-6.7M |
| Oct 2027 | $59K | $620K | $-561K | $-6.2M |
| Sep 2027 | $64K | $700K | $-635K | $-5.6M |
| Aug 2027 | $21K | $686K | $-665K | $-5.0M |
| Jul 2027 | $29K | $568K | $-538K | $-4.3M |
| Jun 2027 | $16K | $674K | $-658K | $-3.8M |
| May 2027 | $11K | $701K | $-691K | $-3.2M |
| Apr 2027 | $20K | $574K | $-554K | $-2.5M |
| Mar 2027 | $31K | $536K | $-506K | $-2.0M |
| Feb 2027 | $29K | $530K | $-501K | $-1.5M |
| Jan 2027 | $25K | $562K | $-537K | $-1.0M |