| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $361K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.5M |
| Personel Maaşları | $79K |
| Transfer Amortismanı | $90K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $252K |
| Tesis Bakımı | $797K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $4.4M | $5.7M | $-1.3M | $22.5M |
| Aug 2027 | $5.3M | $4.7M | $601K | $23.7M |
| Jul 2027 | $5.4M | $4.3M | $1.0M | $23.0M |
| Jun 2027 | $11.9M | $3.8M | $8.1M | $21.9M |
| May 2027 | $5.1M | $3.8M | $1.3M | $13.7M |
| Apr 2027 | $5.0M | $3.7M | $1.3M | $12.3M |
| Mar 2027 | $4.3M | $4.0M | $286K | $11.0M |
| Feb 2027 | $4.4M | $5.0M | $-633K | $10.6M |
| Jan 2027 | $3.7M | $4.8M | $-1.1M | $11.1M |
| Dec 2026 | $4.2M | $4.6M | $-320K | $12.1M |
| Nov 2026 | $4.2M | $4.8M | $-595K | $12.3M |
| Oct 2026 | $1.7M | $7.1M | $-5.3M | $12.8M |