| TV Geliri | $731K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $19K |
| Oyuncu Maaşları | $559K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $787K | $776K | $12K | $-307K |
| Jun 2027 | $1.4M | $772K | $626K | $-322K |
| May 2027 | $777K | $759K | $17K | $-951K |
| Apr 2027 | $780K | $754K | $26K | $-972K |
| Mar 2027 | $790K | $784K | $6K | $-1.0M |
| Feb 2027 | $847K | $923K | $-76K | $-1.0M |
| Jan 2027 | $235K | $910K | $-674K | $-937K |
| Dec 2026 | $237K | $857K | $-620K | $-266K |
| Nov 2026 | $57K | $878K | $-821K | $351K |
| Oct 2026 | $70K | $1.3M | $-1.2M | $1.2M |
| Sep 2026 | $63K | $547K | $-484K | $2.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.0M |