Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $1K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $180 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $52K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Tesis Bakımı | $55K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$3K |
$134K |
$-130K |
$145K |
| Jul 2027 |
$71K |
$141K |
$-69K |
$275K |
| Jun 2027 |
$3K |
$133K |
$-130K |
$345K |
| May 2027 |
$108K |
$134K |
$-27K |
$475K |
| Apr 2027 |
$3K |
$135K |
$-131K |
$502K |
| Mar 2027 |
$3K |
$135K |
$-131K |
$633K |
| Feb 2027 |
$3K |
$135K |
$-131K |
$764K |
| Jan 2027 |
$21K |
$135K |
$-114K |
$895K |
| Dec 2026 |
$3K |
$135K |
$-131K |
$1.0M |
| Nov 2026 |
$3K |
$135K |
$-131K |
$1.1M |
| Oct 2026 |
$3K |
$135K |
$-131K |
$1.3M |
| Sep 2026 |
$3K |
$124K |
$-121K |
$1.4M |