| TV Geliri | $1K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $319 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $135K |
| Personel Maaşları | $13K |
| Transfer Amortismanı | $333 |
| Borç Faizi | $30K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $70K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $2K | $249K | $-248K | $-2.1M |
| Aug 2027 | $2K | $240K | $-239K | $-1.8M |
| Jul 2027 | $4K | $232K | $-229K | $-1.6M |
| Jun 2027 | $2K | $222K | $-220K | $-1.3M |
| May 2027 | $278 | $220K | $-220K | $-1.1M |
| Apr 2027 | $275 | $222K | $-222K | $-905K |
| Mar 2027 | $255 | $205K | $-204K | $-683K |
| Feb 2027 | $255 | $200K | $-200K | $-479K |
| Jan 2027 | $254 | $192K | $-192K | $-280K |
| Dec 2026 | $15K | $173K | $-158K | $-89K |
| Nov 2026 | $2K | $163K | $-162K | $69K |
| Oct 2026 | $2K | $146K | $-145K | $230K |