| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $699K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $3.3M | $1.9M | $1.3M | $13.9M |
| Oct 2027 | $3.2M | $2.0M | $1.2M | $12.6M |
| Sep 2027 | $3.2M | $1.8M | $1.4M | $11.4M |
| Aug 2027 | $3.2M | $1.7M | $1.5M | $10.0M |
| Jul 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.5M | $8.4M |
| Jun 2027 | $4.7M | $1.7M | $3.0M | $6.9M |
| May 2027 | $3.2M | $1.8M | $1.4M | $3.9M |
| Apr 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.6M | $2.5M |
| Mar 2027 | $3.3M | $1.6M | $1.7M | $861K |
| Feb 2027 | $1.2M | $1.2M | $30K | $-818K |
| Jan 2027 | $1.3M | $1.1M | $184K | $-852K |
| Dec 2026 | $368K | $1.1M | $-699K | $-1.0M |