| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $424K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $12K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $25K |
| Tesis Bakımı | $722K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $3.1M | $1.9M | $1.2M | $21.6M |
| Sep 2027 | $1.9M | $1.8M | $88K | $20.5M |
| Aug 2027 | $2.6M | $1.8M | $820K | $20.4M |
| Jul 2027 | $2.6M | $1.6M | $1.1M | $19.5M |
| Jun 2027 | $4.0M | $1.5M | $2.5M | $18.5M |
| May 2027 | $2.6M | $1.5M | $1.1M | $15.9M |
| Apr 2027 | $2.6M | $1.5M | $1.1M | $14.8M |
| Mar 2027 | $2.5M | $1.5M | $1.1M | $13.7M |
| Feb 2027 | $2.5M | $2.0M | $532K | $12.7M |
| Jan 2027 | $2.7M | $1.6M | $1.1M | $12.1M |
| Dec 2026 | $1.0M | $1.3M | $-242K | $11.1M |
| Nov 2026 | $837K | $1.3M | $-469K | $11.3M |