| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $213K |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $10K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $695K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $4.0M | $2.8M | $1.2M | $12.9M |
| Dec 2027 | $3.8M | $2.9M | $965K | $11.7M |
| Nov 2027 | $3.5M | $2.8M | $648K | $10.7M |
| Oct 2027 | $3.7M | $3.2M | $559K | $10.0M |
| Sep 2027 | $4.4M | $2.7M | $1.8M | $9.5M |
| Aug 2027 | $3.3M | $2.5M | $741K | $7.7M |
| Jul 2027 | $3.2M | $2.5M | $651K | $6.9M |
| Jun 2027 | $4.9M | $2.2M | $2.7M | $6.3M |
| May 2027 | $3.2M | $2.2M | $989K | $3.6M |
| Apr 2027 | $3.2M | $2.1M | $1.1M | $2.6M |
| Mar 2027 | $3.3M | $2.1M | $1.2M | $1.5M |
| Feb 2027 | $1.2M | $1.6M | $-380K | $268K |