Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $11K |
| Maç Günü Geliri | $10K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $88K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Tesis Bakımı | $85K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$23K |
$216K |
$-193K |
$-7.2M |
| Jul 2030 |
$23K |
$216K |
$-193K |
$-7.0M |
| Jun 2030 |
$23K |
$216K |
$-193K |
$-6.8M |
| May 2030 |
$23K |
$216K |
$-193K |
$-6.7M |
| Apr 2030 |
$23K |
$215K |
$-192K |
$-6.5M |
| Mar 2030 |
$23K |
$215K |
$-192K |
$-6.3M |
| Feb 2030 |
$23K |
$215K |
$-192K |
$-6.1M |
| Jan 2030 |
$23K |
$495K |
$-472K |
$-5.9M |
| Dec 2029 |
$42K |
$215K |
$-173K |
$-5.4M |
| Nov 2029 |
$23K |
$215K |
$-192K |
$-5.2M |
| Oct 2029 |
$23K |
$215K |
$-192K |
$-5.0M |
| Sep 2029 |
$24K |
$215K |
$-192K |
$-4.9M |