| TV Geliri | $8K |
| Sıralama TV Bonusu | $754 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $450 |
| Oyuncu Maaşları | $116K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $47K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $11K | $276K | $-265K | $-3.2M |
| Mar 2028 | $23K | $258K | $-234K | $-3.0M |
| Feb 2028 | $23K | $280K | $-257K | $-2.7M |
| Jan 2028 | $23K | $360K | $-337K | $-2.5M |
| Dec 2027 | $170K | $327K | $-157K | $-2.1M |
| Nov 2027 | $24K | $326K | $-302K | $-2.0M |
| Oct 2027 | $106K | $707K | $-601K | $-1.7M |
| Sep 2027 | $101K | $354K | $-253K | $-1.1M |
| Aug 2027 | $64K | $324K | $-259K | $-819K |
| Jul 2027 | $32K | $259K | $-227K | $-560K |
| Jun 2027 | $34K | $268K | $-234K | $-333K |
| May 2027 | $30K | $252K | $-222K | $-99K |