Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $205K |
| Maç Günü Geliri | $439K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $37K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $376K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$681K |
$628K |
$53K |
$25.6M |
| Feb 2031 |
$840K |
$1.6M |
$-710K |
$25.6M |
| Jan 2031 |
$1.2M |
$585K |
$614K |
$26.3M |
| Dec 2030 |
$687K |
$585K |
$102K |
$25.7M |
| Nov 2030 |
$684K |
$585K |
$98K |
$25.6M |
| Oct 2030 |
$945K |
$587K |
$358K |
$25.5M |
| Sep 2030 |
$1.0M |
$585K |
$464K |
$25.1M |
| Aug 2030 |
$692K |
$1.3M |
$-573K |
$24.7M |
| Jul 2030 |
$696K |
$1.8M |
$-1.2M |
$25.2M |
| Jun 2030 |
$1.7M |
$579K |
$1.2M |
$26.4M |
| May 2030 |
$692K |
$579K |
$113K |
$25.2M |
| Apr 2030 |
$690K |
$579K |
$110K |
$25.1M |