Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $144K |
| Maç Günü Geliri | $145K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $24K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $738K |
| Personel Maaşları | $73K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2032 |
$942K |
$966K |
$-24K |
$-288K |
| Jul 2032 |
$3.5M |
$899K |
$2.6M |
$-264K |
| Jun 2032 |
$317K |
$825K |
$-508K |
$-2.8M |
| May 2032 |
$316K |
$785K |
$-469K |
$-2.3M |
| Apr 2032 |
$317K |
$784K |
$-467K |
$-1.9M |
| Mar 2032 |
$317K |
$734K |
$-417K |
$-1.4M |
| Feb 2032 |
$318K |
$760K |
$-442K |
$-971K |
| Jan 2032 |
$316K |
$1.1M |
$-741K |
$-529K |
| Dec 2031 |
$315K |
$1.0M |
$-717K |
$213K |
| Nov 2031 |
$314K |
$1.0M |
$-719K |
$930K |
| Oct 2031 |
$314K |
$1.2M |
$-915K |
$1.6M |
| Sep 2031 |
$620K |
$1.3M |
$-632K |
$2.6M |