| TV Geliri | $20K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $267K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $164K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $49K | $482K | $-433K | $2.8M |
| Dec 2026 | $197K | $456K | $-259K | $3.3M |
| Nov 2026 | $21K | $454K | $-433K | $3.5M |
| Oct 2026 | $60K | $445K | $-384K | $4.0M |
| Sep 2026 | $3.7M | $510K | $3.1M | $4.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |