| TV Geliri | $332K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $51K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $47K |
| Oyuncu Maaşları | $424K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $49K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $430K | $847K | $-417K | $-5.2M |
| Dec 2027 | $437K | $600K | $-163K | $-4.8M |
| Nov 2027 | $195K | $604K | $-409K | $-4.6M |
| Oct 2027 | $169K | $763K | $-595K | $-4.2M |
| Sep 2027 | $161K | $538K | $-377K | $-3.6M |
| Aug 2027 | $34K | $513K | $-478K | $-3.2M |
| Jul 2027 | $214K | $559K | $-346K | $-2.7M |
| Jun 2027 | $23K | $515K | $-492K | $-2.4M |
| May 2027 | $23K | $512K | $-489K | $-1.9M |
| Apr 2027 | $34K | $674K | $-640K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $67K | $504K | $-437K | $-763K |
| Feb 2027 | $68K | $514K | $-447K | $-326K |